681138-2025 - Ergebnis
Polen – Not- und Sicherheitsausrüstungen – Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd”. 2. Przedmiot zamówienia w zakresie Części 1, Części 2 jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. 3. Zamówienie obejmuje: 1) Część 1 – Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup UPS do serwerowni urzędu (1 szt.) b) Zakup biurkowych UPS do urzędu (50 szt.) c) Zakup UPS do serwera jednostki organizacyjnej (1 szt.) d) Zakup biurkowych UPS do jednostek organizacyjnych (31 szt.) e) Zakup serwera NAS do urzędu (1 szt.) f) Zakup serwera NAS do jednostek organizacyjnych TYP A (5 szt.) g) Zakup serwera NAS do jednostek organizacyjnych TYP B (1 szt.) h) Zakup UTM do jednostek organizacyjnych (2 szt.) i) Zakup access point do urzędu (8 szt.) j) Zakup access point do jednostek organizacyjnych TYP A (23 szt.) k) Zakup access point do jednostek organizacyjnych TYP B (4 szt.) l) Zakup przełączników sieciowych do urzędu (5 szt.) m) Zakup przełączników sieciowych do jednostek organizacyjnych TYP A (1 szt.) n) Zakup przełączników sieciowych do jednostek organizacyjnych TYP B (11 szt.) o) Zakup kontrolera access point do urzędu (1 szt.) p) Zakup serwera do autoryzacji użytkowników do urzędu (1 szt.) q) Zakup routera do urzędu (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 2) Część 2 – Dostawa oprogramowania informatycznego, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup oprogramowania antywirusowego do urzędu (60 szt.) b) Zakup oprogramowania antywirusowego do jednostek organizacyjnych (135 szt.) c) Zakup oprogramowania do monitorowania sieci i infrastruktury IT do jednostek organizacyjnych (1 szt.) Dostawa powyższego oprogramowania obejmuje jego dostawę i wdrożenie/instalacja. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Vorherige Bekanntmachung569843-2025
Interne KennungWA.271.18.2025.AM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego
Beschreibung1) Część 1 – Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup UPS do serwerowni urzędu (1 szt.) b) Zakup biurkowych UPS do urzędu (50 szt.) c) Zakup UPS do serwera jednostki organizacyjnej (1 szt.) d) Zakup biurkowych UPS do jednostek organizacyjnych (31 szt.) e) Zakup serwera NAS do urzędu (1 szt.) f) Zakup serwera NAS do jednostek organizacyjnych TYP A (5 szt.) g) Zakup serwera NAS do jednostek organizacyjnych TYP B (1 szt.) h) Zakup UTM do jednostek organizacyjnych (2 szt.) i) Zakup access point do urzędu (8 szt.) j) Zakup access point do jednostek organizacyjnych TYP A (23 szt.) k) Zakup access point do jednostek organizacyjnych TYP B (4 szt.) l) Zakup przełączników sieciowych do urzędu (5 szt.) m) Zakup przełączników sieciowych do jednostek organizacyjnych TYP A (1 szt.) n) Zakup przełączników sieciowych do jednostek organizacyjnych TYP B (11 szt.) o) Zakup kontrolera access point do urzędu (1 szt.) p) Zakup serwera do autoryzacji użytkowników do urzędu (1 szt.) q) Zakup routera do urzędu (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne KennungCzęść1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 48820000 Server
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Dostawa oprogramowania informatycznego
BeschreibungCzęść 2 – Dostawa oprogramowania informatycznego, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup oprogramowania antywirusowego do urzędu (60 szt.) b) Zakup oprogramowania antywirusowego do jednostek organizacyjnych (135 szt.) c) Zakup oprogramowania do monitorowania sieci i infrastruktury IT do jednostek organizacyjnych (1 szt.) Dostawa powyższego oprogramowania obejmuje jego dostawę i wdrożenie/instalacja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48219100 Gateway-Softwarepaket