2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsing losse inrichting raadszaal en trouwzaal/commissiekamer
Beschreibung: Binnen de opdracht vallen de levering van: - Raadstoelen - Vergaderstoelen ten behoeve van de commissie- /trouwzaal - Een trouwbankje - Stoelen ten behoeve van het publiek Binnen de opdracht vallen de levering van: - Raadstoelen - Vergaderstoelen ten behoeve van de commissie- /trouwzaal - Een trouwbankje - Stoelen ten behoeve van het publiek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: leveren en plaatsing losse inrichting raadszaal en trouwzaal/commissiekamer
Interne Kennung: 1