See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2026r. do dnia 31-12-2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowymi ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każdą część tj. na 9 części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części. Na każdą część zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą, którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana: - dla części 1 tj. dostawa nabiału – 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w piątki, - dla części 2 tj. dostawa mięsa - 2 razy w tygodniu tj. w poniedziałki i w środy, - dla części 3 tj. dostawa artykułów spożywczych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki - dla części 4 tj. dostawa pieczywa - codziennie tj. od poniedziałku do piątku, - dla części 5 tj. dostawa produktów dla niemowląt - 1 raz w tygodniu tj. w środy, - dla części 6 tj. dostawa jaj kurzych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki, - dla części 7 tj. dostawa ryb - 1 raz w tygodniu tj. w piątki - dla części 8 tj. dostawa mrożonek - 1 raz w tygodniu tj. w piątki, - dla części 9 tj. dostawa świeżych warzyw i owoców - 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w czwartki . Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do placówek Zamawiającego, w godzinach 06:00-07:30, zgodnie z zamówieniem złożonym minimum dzień wcześniej przez przedstawiciela Zamawiającego. Wykaz lokalizacji, do których dostarczany będzie towar: a) Żłobek Nr 1 ul. Wileńska 19, 20-603 Lublin, b) Żłobek Nr 2 ul. Okrzei 11, 20-128 Lublin, c) Żłobek Nr 3 ul. Wolska 5, 20-411 Lublin, d) Żłobek Nr 4 ul. Puławska 7, 20-046 Lublin, dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin e) Żłobek Nr 5 ul. Sowia 4, 20-360 Lublin, f) Żłobek Nr 6 ul. Herberta 12, 20-468 Lublin, g) Żłobek Nr 7 ul. Braci Wieniawskich 10, 20-844 Lublin, h) Żłobek Nr 8 ul. Nałkowskich 102, 20-470 Lublin, g) Żłobek nr 9 ul. Zelwerowicza 2, 20-875 Lublin, ewentualnie dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin.
Interne Kennung: MZŻ.253-10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332100 Verarbeitetes Obst, 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mrożonek do 9 placówek MZŻ w Lublin Brokuły mrożone, różyczki op. max.3,0 kg Kg 765 Cukinia mrożona kostka - op. max 3,0kg Kg 260 Dynia jadalna, mrożona, kostka - op. max 3,0kg Kg 350 Fasolka szparagowa żółta, zielona, mrożona, cięta - op. max 3,0 kg Kg 815 Groszek zielony, mrożony - op. max 3,0 kg Kg 260 Jagody czarne, mrożone - op. max 3,0 kg Kg 750 Jeżyny mrożone, op max. 3 kg Kg 50 Kalafior mrożony, mrożone różyczki - op. max 3,0 kg Kg 680 Maliny mrożone - op. max 3,0 kg Kg 750 Mango kostka mrożone op. max. 3,0 kg Kg 50 Marchewka mrożona, mini - op. max 3,0 kg Kg 605 Marchewka mrożona, kostka - op. max 3,0 k g Kg 80 Mieszanka kompotowa, bez pestki, mrożona, skład 100% owoców w różnych proporcjach - op. max 3,0 kg Kg 910 Morele kostka ze skórka lub bez, mrożone , op. max. 3,0 kg Kg 50 Porzeczki czarne, mrożone - op. max 3,0 kg Kg 150 Szpinak liść, mrożony, porcjowany - op. max 3,0 kg Kg 525 Truskawki mrożone - op. max 3,0 kg Kg 800 Wiśnie b/p mrożone - op. max 3,0 kg Kg 510 Borówka amerykańska mrożona op. max 3,0kg Kg 50 Włoszczyzna mrożona, paski - op. max 3,0 kg Kg 400
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji