See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 25/25 dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych z podziałem na 33 pakiety asortymentowe.
Interne Kennung: ZP 25/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141112 Heftpflaster, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141114 Verbandmull, 33141119 Kompressen, 33141113 Bandagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1 Przylepiec włókninowy z perforacją na całej długości pokryty klejem szer. 2,5 cm, dł. ok. 9,20 mb rolka 9 900 2 Przylepiec na tkaninie bawełnianej z klejem akrylowym szer 5 cm, dł. ok. 5 mb rolka 1 200 3 Przylepiec na tkaninie jedwabnej posiadający ząbkowane brzegi szer. 2,5 cm, dł. ok. 5 mb rolka 10 800 4 Przylepiec włókninowy rozciągliwy z papierem silikonowym do wygodnego mocowania na całej powierzchni opatrunku. szer. 20 cm, dł 10 m rolka 30 5 Przylepiec włókninowy rozciągliwy z papierem silikonowym do wygodnego mocowania na całej powierzchni opatrunku. szer. 15 cm, dł 10 m rolka 100
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1 Plaster z opatrunkiem na tkaninie z klejem akrylowym szer. 6 cm, dł. ok. 1 mb sztuki 360 2 Plaster z opatrunkiem na fizelinie szer. 8 cm, dł. ok. 1 mb sztuki 600
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: 1 Hypoalergiczny plaster do opatrywania skóry po wykonanych nakłuciach; posiadający dużą przepuszczalność powietrza i pary wodnej, dużą elastyczność poprzeczną włókniny; dobrze dopasowujący się do zaokrąglonych części ciała i stawów, dający bezboleśnie się usuwać, nie pozostawiający resztek kleju na skórze. opakowanie po 250 szt. 4 cm x 1,6 cm opakowanie po 250 szt 65 2 Włókninowy, hypoalergiczny plaster z opatrunkiem wykonany z elastycznej włókniny, oddychający, posiadający właściwości wchłaniające, bezboleśnie odrywany, nieprzyklejający się do rany 19 mm x 72 mm opakowanie a 20 szt 100
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Opatrunek pooperacyjny z warstwą chłonną z miękkiej włókniny samoprzylepny jałowy 8 x 10 cm sztuki 28 500 8 x 20 cm sztuki 14 250 10 x 35 cm sztuki 12 900
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: 1 Gąbka żelatynowa absorpcyjna 8 x 5 x 1 cm sztuki 600 2 Gąbka żelatynowa absorpcyjna " 7 x 5 x 1 mm / 8 x 5 x 1 mm" sztuki 500
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Gąbka żelatynowa absorpcyjno - dentystyczna (każda sztuka w opakowaniu zbiorczym odrębnie zapakowana) 1 x 1 x 1 cm sztuki 1 608
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Wata celulozowa bielona Arkusze kg 4 000
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33141115 Watte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: 1 Opaska dziana podtrzymująca szer. 10 cm, dł. 4-5 mb sztuki 36 150 2 Opaska dziana podtrzymująca szer. 15 cm, dł. 4-5 mb sztuki 12 500
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: 1 Opaska tkana elastyczna z zapinką szer. 10 cm, dł. 4-5 mb sztuki 600 2 Opaska tkana elastyczna z zapinką szer. 12 cm, dł. 4-5 mb sztuki 1 000 3 Opaska tkana elastyczna z zapinką szer. 15 cm, dł. 5 mb sztuki 3 000 4 Opaska tkana elastyczna z zapinką szer. 8 cm, dł. 4 mb sztuki 4 000 5 opaska elastyczna, jałowa z zapinką, roz. 15 cm x 5 m , Opaska pakowana w jedną torebkę papierowo-foliową ze specjalnym zgrzewem umożliwiającym bezpyłowe otwieranie opakowania. Na opakowaniu widoczne informacje: data ważności, seria, indeks. Rodzaj sterylizacji opaski: para wodna. Wymagany raport walidacji procesu sterylizacji. szer. 15 cm dł. 5 mb szt. 1 000
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: 1 Bawełniana 17-nitkowa w składkach szer. 0,9 m mb 15 000 2 Wyjałowiona 17 – nitkowa, klasa IIa, reguła 7, sterylizowana parą wodną op. 1 m2 sztuki 50 000 3 Wyjałowiona 17 – nitkowa, klasa IIa, reguła 7, sterylizowana parą wodną op. 0,5 m2 sztuki 16 000
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: 1 Kompresy włókninowe n/wyjał. min. 4-warstowe, waga: min. 30g/m2 5 x 5 cm op. a' 100 szt. 12 000 2 Kompresy włókninowe n/wyjał. min. 4-warstowe, waga: min. 30g/m2 7,5 x 7,5 cm op. a' 100 szt. 26 000 3 Kompresy włókninowe n/wyjał. min. 4-warstowe, waga: min. 30g/m2 10 x 10 cm op. a' 100 szt. 2 100
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 11
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: 1 Kompresy gazowe jałowe.17-nitkowe, 12-warstwowe, klasa IIa, reguła 7, sterylizowane parą wodną, Waga min. 1,11 g/szt. Opakowanie zbiorcze- kartonowe. 7,5 x 7,5 cm op. a`5 szt. 65 000 2 Kompresy gazowe jałowe.17-nitkowe, 12-warstwowe, klasa IIa, reguła 7, sterylizowane parą wodną i Waga min. 1,11 g/szt. Opakowanie zbiorcze- kartonowe. 7,5 x 7,5 cm op. a`10 szt. 30 000 3 Kompresy gazowe jałowe.17-nitkowe, 12-warstwowe, klasa IIa, reguła 7, sterylizowane parą wodną Waga min. 1,95 g/szt. Opakowanie zbiorcze- kartonowe. 10 x 10 cm op. a`5 szt. 1 000 4 Kompresy gazowe jałowe.17-nitkowe, 12-warstwowe, klasa IIa, reguła 7, sterylizowane parą wodną Waga min. 1,95 g/szt. Opakowanie zbiorcze- kartonowe. 10 x 10 cm op. a`10 szt. 4 500 5 Kompresy gazowe jałowe.17-nitkowe, 8-warstwowe, klasa IIa, reguła 7, sterylizowane parą wodną Opakowanie zbiorcze- kartonowe. 7,5 x 7,5 cm op. a`3 szt. 3 000
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 12
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Elastyczna siatka do łatwego mocowania opatrunków różnego typu, o dużych oczkach i dużej rozciągliwości min. 100%. Wykonana z białej przędzy poliamidowej (71% poliamidu, 29% włókna elastycznego) bez zawartości bawełny , elastyczna poprzecznie i podłużnie, z możliwością sterylizacji. Długość w stanie rozciągniętym 25 m, w stanie swobodnym 6m. Siatka pakowana w kartonik. szer. 8,6 cm – 9,6 cm op=6m stan swobodny 50 szer. 6,5 cm – 7,5 cm op=6m stan swobodny 300 szer. 3,8 cm – 4,6 cm op=6m stan swobodny 500 szer. 2,4 cm – 2,9 cm op=6m stan swobodny 500
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 13
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: 1 Opatrunek do ran zakażonych, wymagających aktywnego oczyszczania (rozmiękcza i absorbuje tkanki martwicze), jałowy do zmiany co 24h, pokryty wodoodporną warstwą. 10 x 10 cm sztuki 30 2 Opatrunek hydrożelowy przeznaczony do wilgotnej terapii ran chronicznych, głównie głębokich, ale również powierzchniowych o małym wysięku lub suchych, przezroczysty Strzykawka 15g sztuki 100 3 Opatrunek z cienkiej siateczki tiulowej impregnowany maścią neutralną - jałowy. 10 x 20 cm sztuki 1 600 4 Opatrunek z cienkiej siateczki tiulowej impregnowany maścią zawierającą srebro metaliczne - jałowy, antybakteryjny. 10 x 10 cm sztuki 5 000
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 14
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: 1 Opatrunek z alginianów wapnia, jałowy przeznaczony do zaopatrywania ran głębokich - przyspieszający ziarninowanie rany, w kontakcie z wysiękiem tworzy żel i naturalnie oczyszcza łożysko rany 10 x 10 cm sztuki 600 2 Opatrunek z bawełnianej siatki tiulowej o szerokich oczkach, impregnowany maścią neutralną do zabezpieczenia ran o dużych powierzchniach, przykryty obustronnie papierem pergaminowym 10 x 20 cm sztuki 900 3 Opatrunek sterylny przezroczysty z paroprzepuszczalnej folii poliuretanowej pokrytej klejem poliakrylowym ( nie zawiera kalafonii i pochodnych kalafonii, wolny od lateksu) posiadający nakładki z papieru silikowanego ułatwiający aplikacje, do ran powierzchownych z małą ilością wysięku i jako zabezpieczenie wtórne. 10x12cm opakowanie 50 sztuk sztuki 100 15x20cm opakowanie 10 sztuk sztuki 50 4 Opatrunek przezroczysty z paroprzepuszczalnej folii poliuretanowej, niejałowy 10m x 15cm sztuki 135 5 Opatrunek jałowy, z węglem aktywnym i srebrem jonowym (0,3% soli srebra), zamknięty termicznie w saszetce włókninowej, w postaci tamponady, do zaopatrywania ran zainfekowanych, pochłaniający nieprzyjemny zapach 10 x 10 cm opakowanie 10 szt. sztuki 50 6 Opatrunek przeciwbakteryjny z alginianu wapnia z jonami srebra, powodujący oczyszczanie i redukcję mikroorganizmów w silnie sączących i zainfekowanych ranach o szerokim spektrum skuteczności antybakteryjnej 10 x 20 cm sztuki 700 7 Opatrunek z pianki poliuretanowej, jałowy, samoprzylepny, pochłaniający wysięk, nieprzepuszczalny dla bakterii i ochraniający przed nadmiernym parowaniem, pokryty klejem poliakrylowym. Porowata, chłonna struktura opatrunku od strony rany, warstwa zewnętrzna wykonana z półprzepuszczalnej membrany poliuretanowej. Przeznaczony do ran ze średnim wysiękiem, powierzchownych, niezainfekowanych we wszystkich fazach gojenia 10 x10 cm sztuki 2200 15 x 15 cm sztuki 2100 15 x 20 cm sztuki 1750 8 Miękki opatrunek chłonny, składający się z włókninowej warstwy zewnętrznej wykonanej z wiskozy/poliamidu, włókninowej warstwy rozprowadzającej z celulozy, chłonnego rdzenia z masy celulozowej oraz warstwy airlaid z wbudowanym superabsorbentem wykonanym z poliakrylanu sodu oraz hydrofobowej włókninowej warstwy ochronnej w kolorze niebieskim wykonanej z włókien polipropylenowych. Opatrunek przeznaczony do zaopatrywania ran powierzchownych ostrych i przewlekłych z wysiękiem od umiarkowanego do bardzo wysokiego stopnia takich jak: owrzodzenia tętnicze i żylne, owrzodzenia cukrzycowe, odleżyny, rany pourazowe, rany pooperacyjne gojące się poprzez ziarninowanie, ubytki skóry u dawcy w wyniku pobrania, rany onkologiczne, wrzodziejące guzy, rany zagrożone infekcją, oparzenia powierzchowne drugiego stopnia, rany limfatyczne i jako opatrunek wtórny na rany po laparotomii i przetoki. Można stosować jako opatrunek wtórny do zaopatrzenia ran głębokich w połączeniu z odpowiednim wypełniaczem ran. 10cm x 10cm sztuki 300 10cm x 20cm sztuki 250 15cm x 20cm sztuki 50 20cm x 25cm sztuki 50
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: 1 Serwety operacyjne, jałowe, wykonane z gazy 20-nitkowej, 4-warstwowe, po wstępnym praniu, z chipem RTG i tasiemką, z podwójną samoprzylepną etykietą do dokumentacji medycznej, zgodne z EN 14079, sterylizacja EO, klasa IIa, reguła 7, wymagane podwójne opakowanie jałowe (op. zewnętrzne papier-folia, op. wewnętrzne papier-folia) 40cm x 40cm +/- 5cm (rozmiar po wstępnym praniu) op. a'5szt. 600 2 Tupfery jałowe, wykonane z gazy 24-nitkowej, w kształcie fasolki, z elementem RTG, bardzo twarde do preparowania tkanek, z podwójną samoprzylepną etykietą do dokumentacji medycznej, zgodne z EN 14079, sterylizacja EO, klasa IIa, reg 6, wymagane podwójne opakowanie jałowe (op. zewnętrzne papier-folia, op. wewnętrzne kartonik-każdy tupfer w oddzielnej przegródce) 7,5cm x7,5cm op. a'10szt. 50 3 Kompresy jałowe pakowane po 10 szt, wykonane z gazy 17-to nitkowej, 12-warstwowe z nitką RTG, brzegi podwijane produkowane zgodnie z wymaganiami EN 14079, sterylizacja tlenkiem etylenu, klasyfikowany jako chirurgiczny wyrób medyczny w klasie IIa wg reguły 7. Na opakowaniu 2 etykiety transferowe typu TAG zawierające nazwę, numer serii i datę przydatności do użycia. 10 x 20 cm op. a'10szt. 300 4 Kompresy jałowe pakowane po 10 szt, wykonane z gazy 17-to nitkowej, 12-warstwowe z nitką RTG, brzegi podwijane produkowane zgodnie z wymaganiami EN 14079, sterylizacja tlenkiem etylenu, klasyfikowany jako chirurgiczny wyrób medyczny w klasie IIa wg reguły 7. Na opakowaniu 2 etykiety transferowe typu TAG zawierające nazwę, numer serii i datę przydatności do użycia. 10 x 12,5 cm op. a'10szt. 100 5 Kompresy jałowe pakowane po 10 szt, wykonane z gazy 17-to nitkowej, 12-warstwowe z nitką RTG, brzegi podwijane produkowane zgodnie z wymaganiami EN 14079, sterylizacja tlenkiem etylenu, klasyfikowany jako chirurgiczny wyrób medyczny w klasie IIa wg reguły 7. Na opakowaniu 2 etykiety transferowe typu TAG zawierające nazwę, numer serii i datę przydatności do użycia. 10 x 10 cm op. a'10szt. 1 400 6 Tupfery jałowe, wykonane z gazy 20-nitkowej, w kształcie jaja, z elementem RTG, miękkie, z podwójną samoprzylepną etykietą do dokumentacji medycznej, zgodne z EN 14079, sterylizacja EO, klasa IIa, reg 6, wymagane podwójne opakowanie jałowe (op. zewnętrzne papier-folia, op. wewnętrzne papier-folia),pakowane po 10 szt 23,5 x 23,5 cm op. a'10szt. 50 7 Tupfery jałowe, wykonane z gazy 20-nitkowej, w kształcie jaja, z elementem RTG, miękkie, z podwójną samoprzylepną etykietą do dokumentacji medycznej, zgodne z EN 14079, sterylizacja EO, klasa IIa, reg 6, wymagane podwójne opakowanie jałowe (op. zewnętrzne papier-folia, op. wewnętrzne papier-folia),pakowane po 10 szt 29 x35 cm op.a 10szt 150
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 16
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: 1 "Opatrunek opsite, foliowy opatrunek pooperacyjny z wkładem piankowym w kształcie plastra miodu, umożliwiający bezpośrednią obserwację miejsca wkłucia, Pakowany po 20 szt." 30 x 10 cm sztuki 500 2 "Opatrunek opsite, foliowy opatrunek pooperacyjny z wkładem piankowym w kształcie plastra miodu, umożliwiający bezpośrednią obserwację miejsca wkłucia, Pakowany po 20 szt." 35 x 10 cm sztuki 100 3 "Opatrunek opsite, foliowy opatrunek pooperacyjny z wkładem piankowym w kształcie plastra miodu, umożliwiający bezpośrednią obserwację miejsca wkłucia, Pakowany po 20 szt." 25 x 10 cm sztuki 100 4 "Opatrunek do zabezpieczania drenów z wkładem piankowym w kształcie plastra miodu, umożliwiający bezpośrednią obserwację miejsca wkłucia, Pakowany po 20 szt." 10 x 9 cm sztuki 1 200
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 17
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: 1 "Opatrunek hydrokoloidowy zbudowany z 3 hydrokoloidów, jałowy, zapewniający wilgotne środowisko gojenia ran, wodoodporny, wersja standard. Opakowanie 10 sztuk" 10 x 10 cm sztuki 4 000 2 Opatrunek hydrokoloidowy cienki i elastyczny, wykonany z 3 hydrokoloidów: karboksymetylocelulozy sodowej, pektynyi żelatyny zawieszonych w macuierzy polimerowej- zapewnia optymalne, wilgotne środowisko gojenia ran, półprzeźroczysty, samoprzylepny, wodoodporny. op a 5 10 x 10 cm sztuki 2 000 3 Opatrunek hydrowłóknisty o właściwościach niszczących biofilm bakteryjny i bakteriobójczy. Zbudowany z dwóch warstw wykonanych z nietkanych włókien (karboksymetyloceluloza sodowa) z jonami srebra, o działaniu spotęgowanym dodatkowymi substancjami EDTA i BEC , o wysokich właściwościach chłonnych, wzmocniony przeszyciami. Opakowanie 10 sztuk 5 x 5 cm sztuki 2000 4 Opatrunek hydrowłóknisty o właściwościach niszczących biofilm bakteryjny i bakteriobójczy. Zbudowany z dwóch warstw wykonanych z nietkanych włókien (karboksymetyloceluloza sodowa) z jonami srebra, o działaniu spotęgowanym dodatkowymi substancjami EDTA i BEC , o wysokich właściwościach chłonnych, wzmocniony przeszyciami. Opakowanie 5 sztuk 20 x 30 cm sztuki 30 5 Opatrunek hydrowłóknisty o właściwościach niszczących biofilm bakteryjny i bakteriobójczy. Zbudowany z dwóch warstw wykonanych z nietkanych włókien (karboksymetyloceluloza sodowa) z jonami srebra, o działaniu spotęgowanym dodatkowymi substancjami EDTA i BEC , o wysokich właściwościach chłonnych, wzmocniony przeszyciami. Opakowanie 10 sztuk 10x10cm sztuki 2000 6 "Sterylny chłonny antybakteryjny warstwowy opatrunek piankowy regulujący poziom wilgotności w ranie w wersji przylepnej, z jonami srebra (1,2%). Opakowanie 10 sztuk" 10x10cm sztuki 2500 7 "Sterylny chłonny antybakteryjny warstwowy opatrunek piankowy regulujący poziom wilgotności w ranie w wersji nieprzylepnej, z jonami srebra (1,2%). Opakowanie 5 sztuk" 15x15 cm sztuki 2500 8 Przylepny opatrunek piankowy regulujący wilgotność rany. Część chłonna zawiera warstwę kontaktową wykonaną z hydrowłókien (karboksymetyloceluloza sodowa) oraz warstwę pianki poliuretanowej. Wodoodporna warstwa zewnętrzna wykonana z półprzepuszczalnej błony poliuretanowej. op a 10 szt 12,5x 12,5 sztuki 2000 9 Sterylny przezroczysty żel hydrokolidowy składający się w 80% z wody i 15% glikolu propylenowego, 5% pektyny i karboksymetylocelulozy sodowej tuba sztuki 600 10 Opatrunek piankowy, wielowarstwowy, nieprzylepny. Opatrunek regulujący wilgotność w ranie składający się z warstwy odprowadzającej wysięk do dalszych warstw opatrunku, superchłonnego rdzenia polimerowego, pochłaniającego i zatrzymującego wysięk, żelującego pod wpływem wydzieliny zewnętrznej oraz wodoodpornej zewnętrznej warstwy ochronnej. Zatrzymuje płyny pod uciskiem, redukuje namiar metaloproteinaz, jest miękki i elastyczny, dopasowuje się do ciała. 10x10cm sztuki 200 11 Opatrunek piankowy, wielowarstwowy, przylepny. Opatrunek regulujący wilgotność w ranie składający się z warstwy odprowadzającej wysięk do dalszych warstw opatrunku, superchłonnego rdzenia polimerowego, pochłaniającego i zatrzymującego wysięk, żelującego pod wpływem wydzieliny zewnętrznej oraz wodoodpornej zewnętrznej warstwy ochronnej. Zatrzymuje płyny pod uciskiem, redukuje namiar metaloproteinaz, jest miękki i elastyczny, dopasowuje się do ciała 10x10cm sztuki 800 12 Opatrunek piankowy, wielowarstwowy, przylepny. Opatrunek regulujący wilgotność w ranie składający się z warstwy odprowadzającej wysięk do dalszych warstw opatrunku, superchłonnego rdzenia polimerowego, pochłaniającego i zatrzymującego wysięk, żelującego pod wpływem wydzieliny zewnętrznej oraz wodoodpornej zewnętrznej warstwy ochronnej. Zatrzymuje płyny pod uciskiem, redukuje namiar metaloproteinaz, jest miękki i elastyczny, dopasowuje się do ciała. 20x20cm sztuki 800 13 Opatrunek piankowy z silikonową warstwą kontaktową, przylepny na całej powierzchni opatrunku. Opatrunek regulujący wilgotność w ranie składający się z poliuretanowej pianki oraz zewnętrznej wodoodpornej warstwy wykonanej z półprzepuszczalnej błony poliuretanowej. Dostosowuje się do ruchów ciała, 8x8cm sztuki 100 14 Opatrunek piankowy z silikonową warstwą kontaktową, przylepny na całej powierzchni opatrunku. Opatrunek regulujący wilgotność w ranie składający się z poliuretanowej pianki oraz zewnętrznej wodoodpornej warstwy wykonanej z półprzepuszczalnej błony poliuretanowej. Dostosowuje się do ruchów ciała, 10x10cm sztuki 300
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 18
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Opatrunek na oko z szybką 113 x 80mm sztuki 300
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 19
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: 1 Opatrunek z wycięciem Y,sterylny, czterowarstwowy z niestrzępiącej się włókniny, pod rurkę tracheostomijną (op. 50 x 2 szt) 7,5x7,5cm op = 50 x 2 szt 45 2 Jałowy, wielowarstwowy opatrunek włókninowy o znacznej chłonności, warstwa bezpośrednio przylegająca do rany wykonana z miękkiej włókniny z próżniowo naniesioną na całej powierzchni warstwą aluminium, nieprzylepny, (op.a 50szt) 8 x 9 cm op=50szt. 3
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 20
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Paski do zamykania ran, wzmocnione, jałowe (op.a' 3-5szt.) 6mm x 8 cm (+/- 25%) sztuki 210
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 21
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: 1 Kompres chłonny, jałowy do opatrywania silnie sączących się ran. 10 x 20 cm sztuki 750 2 Kompres chłonny, jałowy do opatrywania silnie sączących się ran. 20 x 40 cm sztuki 700
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 22
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Opatrunek z gazy pokryty miękką parafiną z dodatkiem 0,5 % chlorhexydyny - jałowy. 10 x 10 cm sztuki 2 000
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 23
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: 1 Sterylny, 5 warstwowy chłonny opatrunek piankowy, który posiada dodatkową, wewnętrzną warstwę silnie chłonną, która zwiększa zdolność do wiązania wysięku, wydłuża czas między zmianami opatrunku oraz wspiera skuteczne zarządzanie ranami o średnim i dużym wysięku. Opatrunek ma delikatną silikonową warstwę adjhezyjną, przeznaczony jest do leczenia ran z umiarkowanym i obfitym wysiękiem. Łączy wysoką chłonność z wyjątkowym komfortem użytkowania oraz możliwością atraumatycznego usuwania bez uszkadzania skóry ani nowo powstałych tkanek. 15 x 15 cm sztuki 250 2 Sterylny, wielowarstwowy opatrunek superabsorpcyjny przeznaczony do leczenia ran z obfitym wysiękiem. Zawiera wewnętrzną warstwę z superabsorpcyjnych polimerów, które mogą wchłonąć nawet 20-krotność swojej wagi. Skutecznie wiąże wysięk, zatrzymując go wewnątrz struktury opatrunku nawet pod naciskiem, tworząc miękki hydrofilowy żel. Dzięki temu opatrunek chroni skórę wokół rany przed maceracją, wydłuża czas między zmianami opatrunku i zmniejsza liczbę zmian opatrunków. Posiada białą nieprzywierającą włókninową warstwę kontaktową z raną oraz warstwę hydrofobową, która nie przepuszcza zatrzymanego wysięku w opatrunku. 15 x 15 cm sztuki 100 3 Opatrunek hydrożelowy sterylny 6 x 12cm sztuki 20 12 x 12cm sztuki 200 12 x 24cm sztuki 30 25 x 25cm na twarz x 2 szt op 4 22 x 28cm sztuki 5 4 Preparat w sprayu zawierający srebro koloidalne, sól sodową kwasu hialuronowego oraz kaolin 125ml sztuki 800 5 Przezroczysty, sterylny opatrunek foliowy z delikatnym klejem silikonowym. Przeznaczony do stosowania jako opatrunek ochronny lub warstwa zabezpieczająca miejsca wkłucia, rany powierzchowne, a także jako warstwa mocująca inne opatrunki. Opatrunek zapewnia skuteczną barierę przed drobnoustrojami, jest wodoodporny i paroprzepuszczalny. Idealny do skóry wrażliwej, dzięki kleju silikonowemu minimalizuje ryzyko alergii i podrażnień. 10 x 20cm sztuki 300 6 Sterylny nieprzywierający opatrunek piankowy, nasączony na powierzchni medycznym miodem Manuka (Leptospermum scoparium), oznaczony certyfikatem CMH (Certified Manuka Honey) 10x10 cm sztuki 60 7 Sterylny nieprzywierający opatrunek, wykonany ze specjalnej siatki o otwartej strukturze, nasączony 2x większą ilością medycznego miodu Manuka (Leptospermum scoparium), oznaczony certyfikatem CMH (Certified Manuka Honey) wymiary 10x12,5 cm a'10 sztuk 10x12,5 cm sztuki 140 8 Sterylny nieprzywierający opatrunek, wykonany ze specjalnej siatki o otwartej strukturze, nasączony miodem Manuka (Leptospermum scoparium), oznaczony certyfikatem CMH (Certified Manuka Honey) wymiary 10x12,5 cm a'10 sztuk 10 x 12,5cm sztuki 600 9 Sterylny medyczny miód Manuka (Leptospermum scoparium) w tubce, oznaczony certyfikatem CMH (Certified Manuka Honey) 42,5g tuba 100 10 Sterylny, niechłonny opatrunek kontaktowy wykonany z siatki poliestrowej, jednostronnie pokrytej miękkim, atraumatycznym silikonem. Przeznaczony do stosowania bezpośrednio na ranę jako warstwa kontaktowa, która chroni delikatne tkanki, minimalizuje ból oraz ryzyko urazu podczas zmiany opatrunku. 2cm x 3m rolka 20 11 Hydrożel do leczenia atopowego zapalenia skóry o działaniu przeciwbaktwbateryjnym, przeciwzapalnym o stężeniu ( HOCl 0,011%/0,001% NaOCl ) 45g hydrożelu sztuki 50 12 Przeciwbakteryjny opatrunek w formie tkaniny nylonowej powlekanej srebrem ( 546mg/100cm ) śr 2,5cm z otworem śr 4,00 mm sztuki 85 13 Sterylny, niechłonny perforowany opatrunek kontaktowy, wykonany z cienkiej siatki poliestrowej, jednostronnie powleczonej miękkim adhezyjnym silikonem. Opatrunek przeznaczony jest do stosowania bezpośrednio na ranę w celu ochrony nowo powstałych tkanek, minimalizacji bólu przy zmianie opatrunku oraz ograniczenia urazu mechanicznego tkanek ziarninujących. Może pozostawać na ranie do 7 dni. wymiary 10x10 cm a' 10 sztuk 10cm x 10 cm sztuki 50 14 Roztwór ponadtlenkowy zawierający utleniające substancje HOCl o stężeniu 0,004% oraz NaOCl o stężeniu 0,004% wykazujący działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwzapalne o neutralnym pH .Stosowany do płukania, nawilżania ran ostrych, przewlekłych w tym ran szczelinowych, penetrujących bez odpływu, dopuszczony do stosowania w terapii NPWT. Brak cytotoksycznego działania na tkanki. Niweluje nieprzyjemny zapach z ran. Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi. 990 ml opak. 3600 15 Roztwór ponadtlenkowy zawierający utleniające substancje HOCl o stężeniu 0,004% oraz NaOCl o stężeniu 0,004% wykazujący działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwzapalne o neutralnym pH .Stosowany do płukania, nawilżania ran ostrych, przewlekłych w tym ran szczelinowych, penetrujących bez odpływu, dopuszczony do stosowania w terapii NPWT. Brak cytotoksycznego działania na tkanki. Niweluje nieprzyjemny zapach z ran. Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi. 500 ml opak. 600 16 Preparat w żelu do odkażania i płukania ran ostrych oraz przewlekłych, wykazujący działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwzapalne o neutralnym pH zawierający HOCl ( 0,006 ) oraz NaOCl ( 0,006). 250 g opak 10 120 g opak 160 17 Matryca skóry z czystego kolagenu zawierająca białak adhezyjne, glikozoaminoglikany, fibronektynę i lamininę. Tworzy trwałą macierz pozakomórkową redukując ilość proteaz w ranie. 5 x 5 cm sztuki 50
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 24
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: 1 Transparentny film do mocowania opatrunku z portem do systemu Genadyne, 10cmx13cm x 1szt 10cm x 13cm szt. 50 2 Transparentny film do mocowania opatrunku typu XLR8 Genadyne 20x30cm x 1szt 20cm x 30cm szt. 10 3 Transparentny film do mocowania opatrunku 10 x12cm sztuki 5 15 x 20cm sztuki 50 Rolka 5cm x 10m sztuki 5 4 Opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany 10 x 15 x 2cm sztuki 100 6 Sterylny dren (cewnik) do płukania rany 2,8 x 400mm sztuki 10 8 "Zestaw opatrunkowy mały (Opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany 7,5x10x3,3cm – 1 szt. Transparentny film do mocowania opatrunku 26x30cm – 1 szt. Transparentny film do mocowania opatrunku z portem – 1 szt.)" zestaw szt. 100 9 "Zestaw opatrunkowy średni (Opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany 12,5x18x3,3cm – 1 szt. Transparentny film do mocowania opatrunku 26x30cm – 1 szt. Transparentny film d mocowania opatrunku z portem – 1 szt.)" zestaw szt. 80 10 Jednorazowy zbiornik na wydzielinę kompatybilny z pompą do podciśnienia XLR8 pojemności 600ml x1szt 600 ml szt. 100 12 Sterylny, niechłonny perforowany opatrunek kontaktowy, wykonany z cienkiej siatki poliestrowej, jednostronnie powleczonej miękkim adhezyjnym silikonem. Opatrunek przeznaczony jest do stosowania bezpośrednio na ranę w celu ochrony nowo powstałych tkanek, minimalizacji bólu przy zmianie opatrunku oraz ograniczenia urazu mechanicznego tkanek ziarninujących. Może pozostawać na ranie do 7 dni. 10x10cm szt. 50 Wykonawca Zobowiązany jest do bezpłatnego przekazania na czas trwania umowy 6 urządzeń do Podciśnieniowego Systemu Leczenia Ran
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 25
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: 1 Opatrunek do zabezpieczania drenów donosowych/sond żołądkowych, włókninowy, 2 stopniowy system aplikacji, niejałowy. 7 cm x 7,1 cm. sztuki 3 500 2 Opatrunek wyspowy, chirurgiczny, samoprzylepny , wykonany z hydrofobowej włókniny z mikroperforacjami umożliwiającymi wymianę gazową między skórą, a środowiskiem zewnętrznym, posiadający wkład chłonny z wiskozy i poliestru powleczony siateczką z polietylenu zapobiegająca przywieraniu do rany. Opatrunek z przecięciem i otworem O, do zabezpieczania drenów, Opatrunek posiada tylne zabezpieczenie z papieru silikonowanego. 9 x 10 cm sztuki 150
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 26
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Seton jałowy 17n 4w 2mx5cm, klasa IIa, reguła 7 2m x 5cm sztuki 3 000
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 27
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Sterylna poliuretanowa folia operacyjna o grubości 20-25µm pokryta przyjaznym dla skóry klejem akrylowym (masa powierzchniowa 25-30g/m2), elastyczna i łatwo przylegająca do skóry, stanowiąca barierę dla bakterii, przepuszczalna dla pary wodnej - paroprzepuszczalność na poziomie 600-1200 g/24h/m2 (MVTR); przezroczysta, nie odbija światła, wyposażona w fingerlift o szerokości 3,5 cm +/-0,2cm, pozwalający na przyjazny dla użytkownika sposób aplokacji. Sterylizowana tlenkiem etylenu. Opakowanie handlowe zawierające następujące informacje: rozmiar, REF, ilość sztuk w opakowaniu, znak CE, numer serii, oraz termin przydatności do zużycia. Wymagana ilość w opakowaniu: max. 10 szt.; Każde opakowanie handlowe powinno zawierać wewnątrz instrukcję obsługi w języku polskim wydaną przez producenta. 45x 57/45x50 cm opakowanie 10 szt. op=10szt. 20
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 28
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: 1 Sterylny, poliuretanowy opatrunek do mocowania cewników centralnych, z szerokimi aplikatorami i obrzeżem wzmocnionym od spodu włókniną 8,5cm x 11,5 cm sztuki 7000 2 Bakteriobójczy, przylepny opatrunek poliuretanowy do mocowania cewników centralnych, z wycięciem i hydrożelem zawierajacym 2% glukonian chlorhexydyny 8,5cm x 11,5 cm sztuki 1500 3 Sterylny, poliuretanowy opatrunek do mocowania cewników centralnych, z szerokimi aplikatorami i obrzeżem wzmocnionym od spodu włókniną 10cm x 12 cm sztuki 300 4 Oddychający,wodoodporny przezroczysty opatrunek poliuretanowy ,nieprzepuszczalny dla płynów,bakterii i wirusów z ramką.Z potwierdzoną barierą folii dla wirusów =>27nm 15 x 20 cm sztuki 80
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 29
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: 1 Opatrunek srebrowy ze wzmacniającym włóknem celulozowym i karboksymetylocelulozą w celu zwalczania infekcji ran i dużego wysięku. Po nałożeniu reaguje tworzeniem żelu w kontakcie z wysiękiem z rany. Formacja żelująca zatrzymuje, blokuje i zabija bakterie z dala od łożyska rany. Wskazania: rany z umiarkowanym lub silnym wysiękiem, rany przewlekłe, np. owrzodzenia podudzi, odleżyny i owrzodzenia cukrzycowe, rany pooperacyjne, rany pourazowe, np. otarcia i rany szarpane, oparzenia. Wyrób medyczny klasy III. 10cm x 10cm sztuki 100 15cm x 15cm sztuki 130 2 Samoprzylepny opatrunek piankowy z miękką warstwą silikonową po jednej stronie i przepuszczalną dla pary wodnej wodoodporną warstwę poliuretanową po drugiej. Opakowanie 10 szt. 10cm x 10cm sztuki 200 3 Opatrunek silikonowy z dodatkową 1,5 cm krawędzią klejącą oraz piankową, kwadratową wypustką. Opakowanie 10 szt. 10cm x 10cm (7,5x7,5) szt sztuki 50 4 Opatrunek silikonowy z dodatkową 1,5 cm krawędzią klejącą oraz piankową wypustką. Opatrunek na kość ogonową. Opakowanie 5 szt. 21 cmx22 cm/ 18cmx19 cm sztuki 200 4,142857143 Sterylny, gotowy do użycia opatrunek na piętę z dodatkowym mocowaniem na rzep, Opatrunek piankowy, zalecany jest do stosowania w przypadku szerokiego zakresu ran o średnim i dużym wysięku, głównie w celu wchłaniania wysięku w okolicy pięty. Składa się z folii poliuretanowej i pianki poliuretanowej. Opatrunek wchłania wysięk z rany do pianki poliuretanowej i zapewnia wilgotne środowisko sprzyjające gojeniu się rany, dzięki obecności zewnętrznej warstwy przepuszczającej parę wodną, odporną na wodę i bakterie foli poliuretanowej. 6x5,5x11,5 cm sztuki 200 5 Specjalistyczna pasta z zawatością alginianu srebra do leczenia ran, w tym odleżyn, owrzodzeń podudzi, zespołu stopy cukrzycowej, oparzeń II stopnia. Polisacharydowa struktura alginianu, uwalniająca jony srebra w sposób kontrolowany i regularny na poziomie 60ppm przez min 3 doby, zapewniając wysoką ochronę przeciwbakteryjną. Nie wymaga aktywacji, w tubce z kaniulą umożliwiającą aplikację do ran o skomplikowanym kształcie i przetok. Opakowanie 15 g a 10 szt. 15 g op a 10 szt 6 6 Szybkoschnąca bariera silikonowa w postaci spray do ochrony skóry zdrowej i uszkodzonej przed działaniem płynów, kału i moczu.( nadmierna maceracja), zapewnia ochronę również obszarom przyrannym przed maceracją płynami ustrojowymi, wysiękiem, przyklejonymi opatrunkami, szybko wchłanialny pozostawia niewidoczną warstwę hydrofobową odporną na zmywanie. Skutecznie nawilża przesuszoną skórę, bez zawartości cynku, wazeliny i lanoliny. Wyrób medyczny krem op a 92 g 25 7 Roztwór wielonienasyconych kwasów tłuszczowych stosowany w profilaktyce i leczeniu odleżyn I stopnia.Preparat działa antyoksydacyjnie, neutralizując wolne rodniki a wyciagi roślinne z aloesu wąkroty azjatyckiej wykazują działanie ochronne i lecznicze na skórę. roztwór op a 30 ml 60 6,714285714 Opatrunek z nacięciem do rurki tracheotomijnej, składa się z folii i panki poliuretanowej, wodoodporny, paroprzepuszczalny, odporny na bakterie, bez latekus. Grubość 4,89 mm. Wyrób medyczny klasy Iib 9,5 cm x 8,5 cm sztuki 250 8 Przezroczysty opatrunek foliowy służący do ochrony skóry i ran oraz do mocowania cewników dożylnych. Wykonany z przezroczystego, połprzepuszczalnego papieru poliuretanowego z hipoalergicznym klejem akrylowym z chłonną podkładką z warstwą o niskiej przyczepności do rany i dwóch pasków papieru antyadhezyjnego i jednej warstwy folii antyadhezyjnej działającej jako nośnik opatrunku. Gramatura 4,125 g / 25 cm2 8 cm x 6 cm sztuki, 1000 9 Przezroczysta, półprzepuszczalna folia poliuretanowa z hipoalergicznym klejem akrylowym o niskiej wrażliwości na nacisk może skutecznie przymocować opatrunek do rany lub cewnik do określonej części. Jest wskazany do miejsc wkłuć dożylnych, cewników i mocowania rurek drenażowych. Może być również stosowany do mocowania innych opatrunków, takich jak opatrunek alginianowy, opatrunek piankowy. 10 cm x 12 cm sztuki 100 10 Chłonny opatrunek, który może zmniejszyć ból i urazy podczas zmiany opatrunku. Opatrunek wchłania wysięk z rany przez piankę poliuretanową i zapewnia wilgotne środowisko sprzyjające gojeniu się ran dzięki obecności paroprzepuszczalnej, odpornej na wodę i bakterie warstwy zewnętrznej folii poliuretanowej. Przeznaczony do szerokiej gamy ran o umiarkowanym wysięku takich jak odleżyny, owrzodzenia, rany urazowe. Wodoodporny, nie zawiera lateksu. Grubość 4,89 mm, chłonność 1,033g/10cm2/24h 10 cm x 10 cm sztuki 100 11 Sterylny pad do oczyszczania ran i przygotowania łożyska rany, wykonany z microfibry w opakowaniu z dozownikiem pozwalającym odmierzyć adekwatną ilość płynu. Kształt kropli ułatwiający pracę o powierzechni 80 cm2. Pakowany pojedynczo, każde opakowanie sterylne. Opakowanie zawierające 10 sztuk. Wyrób medyczny sztuki 50
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 30
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Gąbka garamycynowa 10 cm x 10 cm x 0,5 cm sztuki 300
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 31
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: 1 Hemostatyczny opatrunek stosowny po usunięciu igły z tętnicy promieniowej lub tętnicy grzbietowej stopy. Efekt hemostatyczny zapewnia odpowiednia kompresja za pomocą chłonnej podkładki warstwowej o grubości 9 mm z plastikową płytką oraz taśmy która ma wielokierunkową rozciągliwość dla skutecznego zabezpieczenia miejsca wkłucia. Podkładka o owalnym kształcie o długości 27 mm., z plastikową płytką. Sterylny 40 mm x 120 mm sztuki 1 050 2 Hemostatyczny opatrunek do żył obwodowych, który może być stosowany po pobraniu krwi, transfuzji, infuzji, hemodializie. Efekt hemostatyczny uzyskuje dzięki kompresji czterowarstwową podkładką o grubości 6 mm, która ma zdolność wchłania krwi oraz taśmie włókninowej o odpowiedniej elastyczności. Dostępny w kolorze białym i kolorze skóry. Podkładka o owalnym kształcie o długości 27 mm. Sterylny. 39mm x 80 mm sztuki 400
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 32
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Barwne oznaczniki chirurgiczne, wykonane techniką dziewiarską z multifilamentowych przędz poliestrowych w postaci pasm o krawędziach bocznych zawiniętych do wewnątrz. Wykonane w 100% z poliestru. Służą do podtrzymywania narządów wypreparowanych w czasie operacji. Wyrób jałowy w procesie sterylizacji radiacyjnej. Opakowanie zapakowane w torebki folia-papier z etykietą odciągów w jednym kolorze, odciągi w 4 kolorach do wyboru: czerwony, niebieski, żółty, biały. Długość odciągu 900mm. 3 rodzaje szerokości: rozmiar 2 (2mm), rozmiar 3 (3mm), rozmiar 4 (4mm). Wytrzymałość na rozerwanie -2/900 – 9daN; 3/900 – 15daN; 4/900 – 20daN 2x900 mm /3x900 mm / 4x900 mm sztuki 400
Interne Kennung: ZP 25/25 Pakiet 33