2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na týmové zajištění vývoje a rozvoje aplikací a L3 podpory
Beschreibung: V souladu s § 35 ZZVZ je Veřejná zakázka rozdělena na dvě části: Část 1 – Vývoj aplikací a Část 2 – Rozvoj aplikací a L3 podpora. Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na dobu určitou, a to na 48 měsíců ode dne nabytí účinnosti rámcových dohod. Předpokládaný termín uzavření Rámcových dohod je červen 2024. Rámcové dohody budou uzavřeny pro každou část Veřejné zakázky zvlášť. Předmětem rámcových dohod je stanovení podmínek a postupu při zadávání dílčích veřejných zakázek zadávaných na jejich základě („Dílčí smlouvy“), jejichž předmětem bude realizace implementačních služeb pro zákaznické informační systémy včetně integračních a backendových částí. Plnění bude spočívat zejména v týmovém zajištění služeb vývoje, rozvoje, podpory a údržby programového vybavení (informačních systémů) zadavatele. Tyto týmové služby budou poskytovány na bázi FIX TIME FIX PRICE nebo Time & Material dle charakteru Dílčí smlouvy. Podmínky plnění rámcových dohod a Dílčích smluv jsou podrobně vymezeny v závazných návrzích rámcových dohod a jejich přílohách, přičemž závazný návrh rámcové dohody pro Část 1 Veřejné zakázky tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace a závazný návrh rámcové dohody pro Část 2 Veřejné zakázky tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Více informací viz ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 48810000 Informationssysteme, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 2 – Rozvoj aplikací a L3 podpora
Beschreibung: Předmětem Části 2 Veřejné zakázky – Rozvoj aplikací a L3 podpora je zajištění zejména následujících týmových služeb: - rozvoj a změna stávajících informačních systémů zadavatele, - vytvoření a dodání dokumentace vztahující se k systému při jeho rozvoji a změnách, - realizace upgrade informačních systémů a jejich komponent na vyšší verze, - odbavování změnových a rozvojových požadavků, opravy a aktualizace informačních systémů zadavatele, - zajišťování služeb pohotovosti a řešení konkrétních problémů. Podpora bude v rámci vybraných Dílčích smluv poskytována v režimu 24/7 (tedy non-stop), včetně stanovení odpovídajícího SLA. Dodavatel bude v rámci plnění těchto služeb reagovat na záležitosti plynoucí z provozu informačního systému – požadavky na aktualizace systému, nefunkčnosti, komunikace s jinými orgány, apod. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72253200 Systemunterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 48810000 Informationssysteme, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung