See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi lekarskie w ramach specjalności neonatologia w CZKiD im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Usługi lekarskie w ramach specjalności neonatologia w CZKiD im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: 46/DP/09/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121291 Dienstleistungen von Kinderärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi lekarskie w ramach specjalności neonatologia w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych , wykonywanie procedur medycznych w CZKiD im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Usługi lekarskie w ramach specjalności neonatologia w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych , wykonywanie procedur medycznych w CZKiD im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: 1/46/DP/09/2025
Los: LOT-0002
Titel: Usługi lekarskie w ramach specjalności neonatologia w ramach dyżurów lekarskich w CZKiD im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Usługi lekarskie w ramach specjalności neonatologia w ramach dyżurów lekarskich w CZKiD im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: 2/46/DP/09/2025