681298-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ummantelungen und Verrohrungen – Systém kvalifikace - Dodávky plastové mechanické ochrany kabelového vedení
Bekanntmachung über das Bestehen eines Prüfungssystems - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém kvalifikace - Dodávky plastové mechanické ochrany kabelového vedení
BeschreibungPředmětem zakázky jsou dodávky ochranných trubek optických kabelů, kabelů VN a NN a krycích desek a jejich příslušenství.
Vorherige Bekanntmachung100984-2021
Interne KennungSystém kvalifikace - Dodávky plastové mechanické ochrany kabelového vedení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44164000 Ummantelungen und Verrohrungen
5. Los
LosLOT-0001