2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale gemeente Wingene - Raamovereenkomst voor het aankopen en leveren van IT-materiaal in het kader van een cafetariaplan
Beschreibung: In het kader van een nieuw cafetariaplan wenst gemeente Wingene, die in deze opdracht fungeert als aankoopcentrale, samen met de andere deelnemende entiteiten een raamovereenkomst af te sluiten voor het aankopen en leveren van IT-materiaal. Dit betreft enkel materiaal dat volgens de vigerende wetgeving toegelaten is in het kader van een cafeteriaplan.
Interne Kennung: PPP03D-1606/5096/WI/2025/050
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WI/2025/050_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 32500000 Fernmeldebedarf
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP03D-1606/5096/WI/2025/050
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WI/2025/050_1
Aanvullende classificatie (cpv): 30213200 Tablet-pc's, 32500000 Telecommunicatiebenodigdheden