681481-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Unkrautvernichtung – Onkruid- en veegbeheersing op verhardingen - gemeente Eersel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnkruid- en veegbeheersing op verhardingen - gemeente Eersel
BeschreibungDe overeenkomst bestaat uit: Onkruidbestrijding op verhardingen volgens beeldkwaliteit; Veegvuilbeheersing op verhardingen volgens beeldkwaliteit; Beheersing natuurlijk afval volgens beeldkwaliteit; Bijkomende werkzaamheden. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Eersel en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 1 jaar en maximaal 4 jaar.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
LosLOT-0000