681492-2025 - Wettbewerb
Polen – Website-Gestaltung – Rozbudowa Modułowego Systemu Informatycznego zrealizowanego w ramach projektu RPWM.02.04.01-28-0002/17 pt.: Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa Modułowego Systemu Informatycznego zrealizowanego w ramach projektu RPWM.02.04.01-28-0002/17 pt.: Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa Modułowego Systemu Informatycznego zrealizowanego w ramach projektu RPWM.02.04.01280002/17 pt.: Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi. Rozbudowa systemu polegać ma na wykorzystaniu funkcjonalności opracowanych w ramach ww. projektu oraz wykonanie i uruchomienie nowych modułów użytkowych i ich utrzymanie.
Interne KennungLG.332.69.2025.BCz
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie realizowane jest w ramach i na potrzeby projektu współfinansowanego ze środków KPO. Przedsięwzięcie to musi być bezwzględnie zakończone w terminie do dnia 30 czerwca 2026 roku. Jednocześnie dokonanie opisu przedmiotu zamówienia, czy określenie potrzeb Zamawiającego w kontekście celów projektu oraz z uwzględnieniem faktu, iż projektowane narzędzie będzie opracowywane w oparciu o już istniejącą platformę było procesem rozłożonym w czasie i złożonym. W szczególności – z uwagi na specyfikę i charakter przedmiotu zamówienia oraz – przede wszystkim - jego przeznaczenie, proces ten wymagał zebrania uwag i oczekiwań potencjalnych jego użytkowników, a następnie ich skonfrontowania z celami projektu, jego budżetem i realiami o charakterze techniczno-organizacyjnym. W efekcie etap przygotowania postępowania był relatywnie długi. Kolejno podkreślić należy, iż projektowane narzędzie jest jednym z kluczowych elementów realizowanego projektu. Wykonanie i wdrożenie narzędzia przedkłada się na realizację zakładanych celów projektu – najogólniej mówiąc – wzmocnienia roli nowoczesnego doradztwa zawodowego w regionie warmińsko-mazurskim. Innymi słowy ryzyko niewykonania przedmiotu zamówienia z dużym prawdopodobieństwem oznaczać będzie zniweczenie zakładanego wymiernego wpływu przedsięwzięcia na rozwój rynku pracy w regionie, a zatem na realizację obiektywnie społecznie użytecznego celu. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców oferty nie powinno być czasochłonne wobec czego skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Skrócenie terminu składania ofert do 25 dni nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Każdy z Wykonawców, bowiem jako profesjonalny podmiot w obrocie prawno-gospodarczym, obiektywnie rzecz biorąc, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w sytuacji , gdy termin składania ofert będzie nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Reasumując, należy stwierdzić, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione i słuszne. Z uwagi na ograniczenie liczby możliwych znaków do 4000 szczegółowe uzasadnienie procedury przyspieszonej stanowi załącznik do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa Modułowego Systemu Informatycznego zrealizowanego w ramach projektu RPWM.02.04.01280002/17 pt.: Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa Modułowego Systemu Informatycznego zrealizowanego w ramach projektu RPWM.02.04.01280002/17 pt.: Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi. Rozbudowa systemu polegać ma na wykorzystaniu funkcjonalności opracowanych w ramach ww. projektu oraz wykonanie i uruchomienie nowych modułów użytkowych i ich utrzymanie. Celem zaprojektowania (rozbudowy) wykonania platformy Internetowej jest przede wszystkim stworzenie narzędzia umożliwiającego użytkownikom proste i skuteczne dotarcie do istotnych informacji pozwalających na wytyczenie ścieżki rozwoju zawodowego, w tym poprzez zagregowanie rzetelnych informacji na temat doradców zawodowych w województwie warmińsko-mazurskim zorientowanych na różne grupy odbiorców usług doradczych. Intencją jest zapewnienie uczestnikom możliwości dokonania świadomego wyboru poszczególnych etapów rozwoju edukacyjno-zawodowego w oparciu o możliwości jakie oferuje sektor usług doradczych, edukacyjnych oraz rynek pracy w województwie warmińsko-mazurskim. Platforma powinna umożliwić również wymianę informacji i dobrych praktyk w ramach poszczególnych grup użytkowników oraz pomiędzy tymi grupami, co pozwoli na skuteczniejszą ich adaptację do zmieniających się realiów rynku pracy. Platforma będzie dostarczać dodatkowych informacji o możliwościach rozwoju zawodowego, kursach, szkoleniach, praktykach, stażach oraz ofertach pracy co zachęci użytkowników z regionu Warmii i Mazur do podnoszenia kwalifikacji i poszerzania umiejętności w tymże regionie.