2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj služeb eHealth v Městské nemocnici v Odrách - III.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace nemocničního informačního systému (dále jen „NIS“) včetně zajištění školení uživatelů v níže uvedeném rozsahu a v rozsahu stanoveném přílohou č. 2a Zadávací dokumentace - Technická specifikace a požadavky NIS. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž zajištění služeb Service-level agreement (dále jen „SLA“) a technické podpory po dobu 36 měsíců od uvedení NIS do ostrého provozu a v rozsahu stanoveném v příloze č. 2b Zadávací dokumentace – Podmínky SLA a kritéria pro následnou podporu a rozvoj.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 3/2025