See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami do przewozu tych maszyn Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 zadań: 1) Zadanie 1 – dostawa 1 szt. małej maszyny inżynieryjnej; 2) Zadanie 2 – dostawa 1 szt. małej maszyny inżynieryjnej; 3) Zadanie 3 – dostawa 1 szt. małej maszyny inżynieryjnej; 4) Zadanie 4 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia małej maszyny inżynieryjnej; 5) Zadanie 5 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia małej maszyny inżynieryjnej; 6) Zadanie 6 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia małej maszyny inżynieryjnej; Wymagania techniczne dla zadań: 1 – 3 są jednakowe. Wybrane podstawowe wymagania dla ładowarki teleskopowej: 1) Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji 2025. 2) Silnik o mocy min 70 KM, spełniający wymagania aktualnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie czystości spalin. 3) Układ napędowy hydrostatyczny dwubiegowy. 4) Ogumienie zamontowane na pojeździe uniwersalne o nośności dostosowanej do nacisku poszczególnych kół. 5) Pojazd wyposażony w pełne światła umożliwiające poruszanie się po drodze publicznej (przód i tył). 6) Pojazd wyposażony w światła robocze w górnej części kabiny – min. 2 szt. z przodu i 1 szt. z tyłu kabiny. 7) Pojazd wyposażony w obrotową lampę ostrzegawczą na dachu kabiny. 8) Pojazd wyposażony w sygnalizację świetlną i dźwiękową włączonego biegu wstecznego. 9) Maksymalna wysokość podnoszenia min. 3800 mm. 10) Udźwig max. min. 1000 kg. 11) Długość całkowita pojazdu z łyżką maksymalnie 4000 mm. 12) Szerokość całkowita pojazdu maksymalnie 2450 mm. 13) Wysokość całkowita pojazdu maksymalnie 2600 mm. 14) Prześwit od podłoża min. 200 mm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagania techniczne dla zadań 4-6 są jednakowe: Wybrane podstawowe wymagania dla przyczepy dostosowanej do transportu ww. maszyny inżynieryjnej: Wymiary: 1) Długość platformy załadunkowej min.: 3100 mm. 2) Szerokość zewnętrzna bez poszerzenia: max. 2550 mm. 3) Szerokość zewnętrzna z możliwością poszerzenia szerokości zewnętrznej do max. 3000 mm. 4) Wysokość sprzęgu: do ustalenia na etapie realizacji z każdym Użytkownikiem 5) Wysokość platformy ładunkowej od podłoża max. 900 mm Masy: 1) Ciężar własny pojazdu gotowego do jazdy min. 1000 kg. 2) Dopuszczalny całkowity ciężar pojazdu: min. 5000 kg 3) Dopuszczalna ładowność: min. 4000 kg. Nadwozie: Nadwozie: 1) Przyczepa dostosowana do transportu ładowarki z łyżką uniwersalną oraz dodatkowe miejsce na przyczepie do przewozu 1 sprzętu dodatkowego. Przyczepa wyposażona w elementy montażowe i mocujące elementy wyposażenia dodatkowego ładowarki oraz samej ładowarki. 2) Uchwyty do mocowania ładunków. 3) Zderzak tylny. 4) Najazdy rozkładane manualnie z wspomaganiem sprężynowym, zabezpieczone przed samoczynnym opuszczeniem, 5) Wytrzymałość dopasowana do dopuszczalnej ładowności przyczepy. 6) Regulacja ustawienia rozstawu (układu) najazdów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ. Zamawiający informuję, że dopuszcza możliwość zastosowania materiałów, produktów lub towarów równoważnych w przypadku wystąpienia w dokumentach zamówienia, czy innych dokumentach udostępnionych w ramach postępowania nazw materiałów lub towarów ze wskazaniem producenta, znaków towarowych, patentów, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu charakteryzującego konkretne produkty lub usługi, albo normy, aprobaty, specyfikacje, czy systemy. Zamawiający informuję, że w przypadku wystąpienia w dokumentacji ww. przypadków należy je potraktować jako przykładowe. Przy czym obowiązek potwierdzenia równoważności normy leży po stronie Wykonawcy. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ; b) być fabrycznie nowy (nie używany, nie powystawowy) i zgodny z obowiązującymi normami. Zamawiający dopuszcza możliwość składnia ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części, na które Wykonawca może złożyć ofertę. Wykonawcy mogą złożyć ofertę na wszystkie części lub na wybraną część Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje możliwości przeprowadzenia wizji lokalnej przez Wykonawcę.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – dostawa 1 szt. małej maszyny inżynieryjnej
Beschreibung: Wybrane podstawowe wymagania dla ładowarki teleskopowej: 1) Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji 2025. 2) Silnik o mocy min 70 KM, spełniający wymagania aktualnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie czystości spalin. 3) Układ napędowy hydrostatyczny dwubiegowy. 4) Ogumienie zamontowane na pojeździe uniwersalne o nośności dostosowanej do nacisku poszczególnych kół. 5) Pojazd wyposażony w pełne światła umożliwiające poruszanie się po drodze publicznej (przód i tył). 6) Pojazd wyposażony w światła robocze w górnej części kabiny – min. 2 szt. z przodu i 1 szt. z tyłu kabiny. 7) Pojazd wyposażony w obrotową lampę ostrzegawczą na dachu kabiny. 8) Pojazd wyposażony w sygnalizację świetlną i dźwiękową włączonego biegu wstecznego. 9) Maksymalna wysokość podnoszenia min. 3800 mm. 10) Udźwig max. min. 1000 kg. 11) Długość całkowita pojazdu z łyżką maksymalnie 4000 mm. 12) Szerokość całkowita pojazdu maksymalnie 2450 mm. 13) Wysokość całkowita pojazdu maksymalnie 2600 mm. 14) Prześwit od podłoża min. 200 mm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – dostawa 1 szt. małej maszyny inżynieryjnej
Interne Kennung: dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami - zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – dostawa 1 szt. małej maszyny inżynieryjnej
Interne Kennung: dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami - zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia małej maszyny inżynieryjnej
Beschreibung: Wybrane podstawowe wymagania dla przyczepy dostosowanej do transportu ww. maszyny inżynieryjnej: Wymiary: 1) Długość platformy załadunkowej min.: 3100 mm. 2) Szerokość zewnętrzna bez poszerzenia: max. 2550 mm. 3) Szerokość zewnętrzna z możliwością poszerzenia szerokości zewnętrznej do max. 3000 mm. 4) Wysokość sprzęgu: do ustalenia na etapie realizacji z każdym Użytkownikiem 5) Wysokość platformy ładunkowej od podłoża max. 900 mm Masy: 1) Ciężar własny pojazdu gotowego do jazdy min. 1000 kg. 2) Dopuszczalny całkowity ciężar pojazdu: min. 5000 kg 3) Dopuszczalna ładowność: min. 4000 kg. Nadwozie: Nadwozie: 1) Przyczepa dostosowana do transportu ładowarki z łyżką uniwersalną oraz dodatkowe miejsce na przyczepie do przewozu 1 sprzętu dodatkowego. Przyczepa wyposażona w elementy montażowe i mocujące elementy wyposażenia dodatkowego ładowarki oraz samej ładowarki. 2) Uchwyty do mocowania ładunków. 3) Zderzak tylny. 4) Najazdy rozkładane manualnie z wspomaganiem sprężynowym, zabezpieczone przed samoczynnym opuszczeniem, 5) Wytrzymałość dopasowana do dopuszczalnej ładowności przyczepy. 6) Regulacja ustawienia rozstawu (układu) najazdów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami - zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia małej maszyny inżynieryjnej
Interne Kennung: dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami - zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia małej maszyny inżynieryjnej
Interne Kennung: dostawa 3 szt. małych maszyn inżynieryjnych wraz z przyczepami - zadanie 6