681562-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – „Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 6.200.000 PLN dla Gminy Łapy”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 6.200.000 PLN dla Gminy Łapy”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 6.200.000,00 PLN (słownie: sześć milionów dwieście tysięcy zł) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungF.3051.1.2025