2. Verfahren
Verfahren
Titel: TEST -> Zakup leków
Beschreibung: Zakup, dostawa i rozładunek produktów leczniczych do [nazwa jednostki, np. Szpital X] w ramach umowy ramowej/cyklu dostaw, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Test - Antybiotyki doustne
Beschreibung: Dostawa antybiotyków w postaci tabletek i kapsułek stosowanych w leczeniu zakażeń bakteryjnych u pacjentów dorosłych i pediatrycznych. W pakiecie m.in.: amoksycylina, cefuroksym, azytromycyna.
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: asdasfdsadsadasdasdsadasdasd
Los: LOT-0002
Titel: TEST - Antybiotyki inne