2. Verfahren
Verfahren
Titel: Licence Microsoft Enrollment for Education Solution pro ZČU (2024)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky softwarových produktů (dále jen „SW“) licenčního programu Microsoft Enrollment for Education Solution, a to v souladu s podmínkami smlouvy Campus and School uzavřené mezi Microsoft a sdružením vysokých škol EUNIS-CZ a další související služby.
Interne Kennung: SZ ZCU 001376/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48422000 Softwarepaketreihen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nahrazení dodavtele, pokud dojde k odstoupení od smlouvy před koncem její předpokládané doby účinnosti (31. 5. 2027). Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ právo uzavřít smlouvu s dalším účastníkem Zadávacího řízení, a to v pořadí které vyplynulo z původního hodnocení nabídek. Ust. § 125 ZZVZ v tomto případě platí obdobně. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena v podobě odpovídající nabídce takového nového dodavatele (dalšího účastníka zadávacího řízení), s výjimkou limitní/souhrnné ceny, která bude sníženy o hodnotu již poskytnutého plnění dle smlouvy, od níž bylo odstoupeno.