See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: P&C software ten behoeve van Begroting en Jaarrekening
Beschreibung: De gemeente Edam-Volendam wil de totstandkoming van haar Planning & Control cyclus (P&Ccyclus) Op dezelfde kwalitatief hoogstaande manier in de toekomst consolideren en verbeteren. Deze kwaliteitsimpuls is tweeledig, er wordt gezocht naar een consolidatie in de kwaliteit van de totstandkoming van begrotingswijzigingen en in het opstellen van P&C-documenten (o.a. de begroting, jaarstukken en bestuursrapportages). Derhalve is de gemeente Edam-Volendam op zoek naar een softwareoplossing waarin zowel meerjarig begroot kan worden als de P&C-documenten tot stand kunnen komen, de investeringen in kunnen worden opgenomen én de risico’s kunnen worden gemanaged. Het onderwerp van deze Vrijwillige transparantie is een softwareoplossing die kan voldoen aan deze eisen. Deze aankondiging wordt gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt en om belanghebbenden in de gelegenheid te stellen eventuele bezwaren kenbaar te maken. Om de kwaliteitsimpuls te geven die de gemeente Edam-Volendam voor ogen heeft, is zij op zoek naar een software oplossing. Op hoofdlijnen zijn de gevraagde functionaliteiten van de oplossing als volgt: - Budgetbeheer door account- en budgethouders; - Opstellen van de financiële meerjarenbegroting volgens een ingestelde workflow; - Het opstellen van P&C-documenten; - Het gelijktijdig (door meerdere medewerkers) kunnen bewerken van P&C-documenten; - Verantwoorden van beleid volgens een ingestelde workflow; - Middels een koppeling gegevens ophalen uit Unit4 ERPx (financieel systeem). - Risicomanagement - Investeringenadministratie Voor een uitgebreidere lijst van de wensen en eisen aan de functionaliteiten van de P&C software en dienstverlening verwijzen wij u graag naar het Programma van Eisen (bijlage 1)
Interne Kennung: 24.345-BV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Om de kwaliteitsimpuls te geven die de gemeente Edam-Volendam voor ogen heeft, is zij op zoek naar een software oplossing. Op hoofdlijnen zijn de gevraagde functionaliteiten van de oplossing als volgt: - Budgetbeheer door account- en budgethouders; - Opstellen van de financiële meerjarenbegroting volgens een ingestelde workflow; - Het opstellen van P&C-documenten; - Het gelijktijdig (door meerdere medewerkers) kunnen bewerken van P&C-documenten; - Verantwoorden van beleid volgens een ingestelde workflow; - Middels een koppeling gegevens ophalen uit Unit4 ERPx (financieel systeem). - Risicomanagement - Investeringenadministratie Voor een uitgebreidere lijst van de wensen en eisen aan de functionaliteiten van de P&C software en dienstverlening verwijzen wij u graag naar het Programma van Eisen (bijlage 1) Om de kwaliteitsimpuls te geven die de gemeente Edam-Volendam voor ogen heeft, is zij op zoek naar een software oplossing. Op hoofdlijnen zijn de gevraagde functionaliteiten van de oplossing als volgt: - Budgetbeheer door account- en budgethouders; - Opstellen van de financiële meerjarenbegroting volgens een ingestelde workflow; - Het opstellen van P&C-documenten; - Het gelijktijdig (door meerdere medewerkers) kunnen bewerken van P&C-documenten; - Verantwoorden van beleid volgens een ingestelde workflow; - Middels een koppeling gegevens ophalen uit Unit4 ERPx (financieel systeem). - Risicomanagement - Investeringenadministratie Voor een uitgebreidere lijst van de wensen en eisen aan de functionaliteiten van de P&C software en dienstverlening verwijzen wij u graag naar het Programma van Eisen (bijlage 1)
Interne Kennung: 1