2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa- Zakup energii elektrycznej dla obiektów jednostek wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Lublinie na lata 2026-2027.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: zakup energii elektrycznej dla obiektów jednostek wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Lublinie na lata 2026-2027. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej (SOPZ), zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Zamawiający jednocześnie informuje, że SOPZ zawiera informacje wrażliwe, w związku z czym Zamawiający nie udostępnia ww. załącznika na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 4. Dokumenty jawne zawierające informacje wrażliwe mogą zostać przekazane na etapie przygotowania oferty zainteresowanym Wykonawcom na ich pisemny wniosek na wskazany przez Wykonawcę adres mailowy. W tym celu należy wystąpić do Szefa RZI w Lublinie z „Wnioskiem o udostępnienie dokumentów wrażliwych”, wg wzoru wniosku załączonego do SWZ- nr 4. Razem z wnioskiem o przekazanie dokumentów jawnych zawierających informacje wrażliwe Wykonawca złoży pisemne oświadczenie o zobowiązaniu do niepublikowania w sieci internet oraz nierozpowszechniania otrzymanych dokumentów oraz nieudostępniania innym podmiotom oraz o jej trwałym usunięciu ze wszystkich nośników elektronicznych nie później niż w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o rozstrzygnięciu/unieważnieniu postępowania. W przeciwnym wypadku, wniosek pozostanie bez rozpatrzenia. Podstawy wykluczenia- na podstawie: a) art. 108 ust. 1 „ustawy Pzp”; b) art. 109 ust. 1 pkt 1), 4) „ustawy Pzp”; c) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. d) art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - zgodnie z dokumentami zamówienia 5. Warunki udziału w postępowaniu: 1) Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym: Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykonujący działalność gospodarczą lub zawodowa wykaże, że jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. 2) Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż posiada aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na podstawie art. 32 i 33 Ustawy Prawo Energetyczne (tj. Dz.U. 2024 poz. 266)
Interne Kennung: 5.019/25/PN/WEN
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa-zakup energii elektrycznej dla obiektów jednostek zlokalizowanych w rejonie działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Lublinie na lata 2026-2027
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: zakup energii elektrycznej dla obiektów jednostek wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Lublinie na lata 2026-2027. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej (SOPZ), zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Zamawiający informuje, że SOPZ zawiera informacje wrażliwe, w związku z czym Zamawiający nie udostępnia ww. załącznika na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 4.Dokumenty jawne zawierające informacje wrażliwe mogą zostać przekazane na etapie przygotowania oferty zainteresowanym Wykonawcom na ich pisemny wniosek na wskazany przez Wykonawcę adres mailowy. W tym celu należy wystąpić do Szefa RZI w Lublinie z „Wnioskiem o udostępnienie dokumentów wrażliwych”, wg wzoru wniosku załączonego do SWZ- nr 4.Razem z wnioskiem o przekazanie dokumentów jawnych zawierających informacje wrażliwe Wykonawca złoży pisemne oświadczenie o zobowiązaniu do niepublikowania w sieci internet oraz nierozpowszechniania otrzymanych dokumentów oraz nieudostępniania innym podmiotom oraz o jej trwałym usunięciu ze wszystkich nośników elektronicznych nie później niż w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o rozstrzygnięciu/unieważnieniu postępowania.W przeciwnym wypadku, wniosek pozostanie bez rozpatrzenia. Termin związania ofertą-90 dni Podstawy wykluczenia- na podstawie: a) art. 108 ust. 1 „ustawy Pzp”; b) art. 109 ust. 1 pkt 1), 4) „ustawy Pzp”; c) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. d) art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - zgodnie z dokumentami zamówienia. Warunki udziału w postępowaniu: 1) Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym: Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykonujący działalność gospodarczą lub zawodowa wykaże, że jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. 2) Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż posiada aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na podstawie art. 32 i 33 Ustawy Prawo Energetyczne (tj. Dz.U. 2024 poz. 266) Termin złożenia wniosku do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ-do 07.11.2025r.