See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. (dot. cz. V (...)
Beschreibung: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. (dot. cz. V postępowania nr DZZK/165/DIF/2018).”
Interne Kennung: DZZK38DIF2019 aneks nr 6
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen