681755-2025 - Wettbewerb
Polen – Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst – Sprzedaż wraz z dostawą warzyw i owoców
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż wraz z dostawą warzyw i owoców
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: SPRZEDAŻ WRAZ Z DOSTAWĄ WARZYW I OWOCÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy zał. nr 2 oraz 3 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych obejmujących poszczególne całe zadania przy czym maksymalna liczba części na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy wynosi 2 części. Zadanie I DPS oraz I WTZ stanowi jedną część. Zadanie II DPS oraz II WTZ stanowi jedną część. Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji jakości zdrowotnej i trwałości dostarczonej żywności do daty minimalnej trwałości lub terminu przydatności do spożycia określonych na czytelnych etykietach. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia dobrej jakości, świeży, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami, a także wymogami sanitarnymi. Towary , które są przedmiotem umowy będą pochodziły z miejsc objętych stałym nadzorem sanitarnym. Wykonawca zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących warunków higienicznych, sanitarnych, przy produkcji, przechowywaniu i dostawie towaru, za co ponosi pełną odpowiedzialność. Wykonawca oświadcza (jeśli jest producentem), ze w zakładzie produkcja przebiega zgodnie z systemem bezpieczeństwa żywności HACCP oraz instrukcją Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej (Ustawa o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia).
Interne KennungDPS.DAG.273.08.2025.PM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
5. Los
LosLOT-0001
TitelOwoce i warzywa DPS i WTZ
BeschreibungZadanie I Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy zał. nr 2 do SWZ.
Interne KennungCZĘŚĆ I
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
LosLOT-0002
TitelZiemniaki DPS i WTZ
BeschreibungZadanie II Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy zał. nr 3 do SWZ
Interne KennungCZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel