2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbeidsongeschiktheidsverzekering GGD Brabant-zuidoost
Beschreibung: GGD BZO wil haar medewerkers verzekeren van een voorspelbaar, stabiel inkomen op een redelijk niveau als zij arbeidsongeschikt raken door middel van een verzekering die aansluit op reeds bestaande voorzieningen voor medewerkers. De aanbesteding betreft een arbeidsongeschiktheidsverzekering voor een periode van drie jaar, die bestaat uit een zuiver collectieve en een semi-collectieve component. De zuiver collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering moet dekking bieden bij gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid (35–80%) en wordt door de werkgever afgesloten voor alle medewerkers. De werknemer betaalt de premie via het salaris, de werkgever heeft geen kosten. Alle medewerkers zijn automatisch verzekerd bij indiensttreding, zonder medische selectie, tenzij zij expliciet afstand doen van deelname. De verzekering sluit aan op de WIA-systematiek en cao-afspraken, en garandeert een inkomensaanvulling tot minimaal 70% van het pensioengevend inkomen. De semi-collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering moet het risico dekken bij volledige arbeidsongeschiktheid (80–100%) en wordt individueel afgesloten door medewerkers, op basis van een raamovereenkomst via de werkgever. De deelname hieraan is facultatief. Beide producten zijn aangepast aan de gewijzigde cao Gemeenten en SGO, inclusief indexatie op basis van de WIA-uitkering van het UWV. De GGD heeft de pensioenvoorziening ondergebracht bij het ABP. In die pensioenvoorziening is ook een voorziening voor arbeidsongeschiktheid opgenomen. Er is maar 1 partij die een arbeidsongeschiktheidsverzekering aanbiedt die aansluit op hetgeen al via het ABP is geregeld, namelijk Loyalis. Uit telefonisch onderzoek is gebleken dat andere marktpartijen om die reden in het verleden niet hebben ingeschreven op soortgelijke aanbestedingen en ook nu niet zullen aanbieden.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000