681831-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 5 350 000 zł
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 5 350 000 zł
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 5 350 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetowego gminy Jeleśnia oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań w 2025 roku.
Interne KennungIF. 271.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający stosuje skrócony termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001