2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do Zaproszenia. 2. Pozycja we Wspólnym Słowniku Zamówień CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny 33192500-7 Probówki 38437000-7 Pipety i akcesoria laboratoryjne 3. Przedmiotem negocjacji jest cena oraz postanowienia umowy, zawarte w Projekcie umowy, z zastrzeżeniem, że pierwotne warunki zamówienia nie mogą zostać w istotny sposób zmienione. 4. Z uwagi na charakter zamówienia (sukcesywne dostawy materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, w zależności od potrzeb, w okresie 12 miesięcy) przedmiot zamówienia w części może być realizowany w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej między innymi z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności 1) w ramach projektu „Opracowanie nowych systemów terapeutycznych precyzyjnego dostarczania i kontrolowanego uwalniania leków przeciwnowotworowych przeznaczonych do terapii raka trzustki”, finansowanego ze środków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0211/24-00 z dnia 10.03.2025 r. 2) w ramach projektu „Wykorzystanie bioaktywnego metabolitu postbiotycznego procyjanidyn - PVL208 w terapii stanów zapalnych skóry o różnej etiologii”, finansowanego ze środków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0135/24-00 z dnia 10.03.2025 r. 3) w ramach projektu „Innowacyjne metody oceny ryzyka i zapobiegania wystąpieniu zespołu uwalniania cytokin (CRS) jako powikłania terapii komórkami CAR-T, finansowanego ze środków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0218/24-00 z dnia 10.03.2025 r. 4) w ramach projektu: „Zastosowanie śliny w celu predykcji skuteczności leczenia biologicznego i pogorszenia stanu jamy ustnej u pacjentów pediatrycznych z nieswoistym zapaleniem jelit i stwardnieniem rozsianym” (akronim SalivaPred), nr projektu KPOD.07.07-IW.07-0192/24. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisaną do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: AEZ/S-198/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do Zaproszenia. 2. Pozycja we Wspólnym Słowniku Zamówień CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny 33192500-7 Probówki 38437000-7 Pipety i akcesoria laboratoryjne 3. Przedmiotem negocjacji jest cena oraz postanowienia umowy, zawarte w Projekcie umowy, z zastrzeżeniem, że pierwotne warunki zamówienia nie mogą zostać w istotny sposób zmienione. 4. Z uwagi na charakter zamówienia (sukcesywne dostawy materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, w zależności od potrzeb, w okresie 12 miesięcy) przedmiot zamówienia w części może być realizowany w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej między innymi z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności 1) w ramach projektu „Opracowanie nowych systemów terapeutycznych precyzyjnego dostarczania i kontrolowanego uwalniania leków przeciwnowotworowych przeznaczonych do terapii raka trzustki”, finansowanego ze środków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0211/24-00 z dnia 10.03.2025 r. 2) w ramach projektu „Wykorzystanie bioaktywnego metabolitu postbiotycznego procyjanidyn - PVL208 w terapii stanów zapalnych skóry o różnej etiologii”, finansowanego ze środków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0135/24-00 z dnia 10.03.2025 r. 3) w ramach projektu „Innowacyjne metody oceny ryzyka i zapobiegania wystąpieniu zespołu uwalniania cytokin (CRS) jako powikłania terapii komórkami CAR-T, finansowanego ze środków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0218/24-00 z dnia 10.03.2025 r. 4) w ramach projektu: „Zastosowanie śliny w celu predykcji skuteczności leczenia biologicznego i pogorszenia stanu jamy ustnej u pacjentów pediatrycznych z nieswoistym zapaleniem jelit i stwardnieniem rozsianym” (akronim SalivaPred), nr projektu KPOD.07.07-IW.07-0192/24. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisaną do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia.