See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym Metropolii Poznań – gminie Suchy Las
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym Metropolii Poznań – Gmina Suchy Las” i obejmuje: CZĘŚC I: Modernizację oprogramowania dla e-usług publicznych, oraz CZĘŚĆ II: Szkolenia w zakresie zwiększania kompetencji pracowników Urzędu Gminy w obszarze cyberbezpieczeństwa 2. Przedmiot zamówienia i zakres zamówienia zawarto w SWZ wraz z załącznikami: opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) i umowie (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: ZP.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Modernizacja oprogramowania dla e-usług publicznych
Beschreibung: Zakres obejmuje: - Modernizacja oprogramowania dla e-usług publicznych; - Cyfryzacja back office w celu świadczenia e-usług publicznych i udostępniania danych; - Rozbudowa systemu dziedzinowego (SD) obsługującego opłaty lokalne oraz systemów współpracujących; Szczegółowy opis zawarto w dokumentach postępowania w tym w Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.3.2025 - CZĘŚĆ I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Szkolenia w zakresie zwiększania kompetencji pracowników Urzędu
Beschreibung: CZĘŚĆ II: Szkolenia w zakresie zwiększania kompetencji pracowników Urzędu - Szkolenia w zakresie zwiększania kompetencji pracowników Urzędu Gminy Suchy Las w obszarze cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis zawarto w dokumentach postępowania w tym w Opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: ZP.271.3.2025 Część II
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung