2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Bolewice, Chojna, Międzyzdroje, Myślibórz, Skwierzyna i Różańsko według stanu na dzień 1 stycznia 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Bolewice, Chojna, Międzyzdroje, Myślibórz, Skwierzyna i Różańsko według stanu na dzień 1 stycznia 2026 r. Tryb postępowania: przetarg nieograniczony. Postępowanie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Przedmiot zamówienia podzielony został na 6 części: Część 1 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Bolewice; Część 2 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Chojna; Część 3 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko oraz zakresem zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 Wolin i Uznam PLH320019 i Delta Świny PLB320002 dla Nadleśnictwa Międzyzdroje; Część 4 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Myślibórz; Część 5 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Skwierzyna; Część 6 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko oraz zakresem zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Gogolice-Kosa PLH320038 dla Nadleśnictwa Różańsko. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP w stosunku do każdej części (Pakietu). Szczegółowy opis w pkt. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis w pkt 3.4. SWZ Zamawiający zgodnie z art. 95 PZP wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w pkt. 3.5 SWZ
Interne Kennung: EZ.270.2.1.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Różańsko
Beschreibung: Część 6 – wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko oraz zakresem zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Gogolice-Kosa PLH320038 dla Nadleśnictwa Różańsko.
Interne Kennung: Część 6: wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Różańsko
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji