See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Przytyk oraz ich transport i przekazywanie do wskazanych w umowie instalacji docelowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze komunalnych stałych zmieszanych odpadów, odpadów segregowanych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz przebywający czasowo właściciele działek rekreacyjnych, domków letniskowych oraz działek rekreacyjnych z terenu Miasta i Gminy Przytyk i zagospodarowanie tych odpadów jak również zagospodarowanie zebranych w PSZOK-u odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 733 ze zm.). Zagospodarowanie odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie powinno być zgodne z obowiązującymi przepisami, w szczególności z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.), ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 733 ze zm.), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza, przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Przytyk przyjętego uchwałą nr XVII.124.2025 Rady Miejskiej w Przytyku z dnia 12 listopada 2025 roku oraz oraz Uchwałą nr .XVII.125.2025 Rady Miejskiej w Przytyku z dnia 12 listopada 2025 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług na terenie Miasta i Gminy Przytyk w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Interne Kennung: ZP.271.1.16.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Przytyk oraz ich transport i przekazywanie do wskazanych w umowie instalacji docelowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze komunalnych stałych zmieszanych odpadów, odpadów segregowanych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz przebywający czasowo właściciele działek rekreacyjnych, domków letniskowych oraz działek rekreacyjnych z terenu Miasta i Gminy Przytyk i zagospodarowanie tych odpadów jak również zagospodarowanie zebranych w PSZOK-u odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 733 ze zm.) Zagospodarowanie odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie powinno być zgodne z obowiązującymi przepisami, w szczególności z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.), ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 733 ze zm.), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza, przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Przytyk przyjętego uchwałą nr XVII.124.2025 Rady Miejskiej w Przytyku z dnia 12 listopada 2025 roku oraz oraz Uchwałą nr .XVII.125.2025 Rady Miejskiej w Przytyku z dnia 12 listopada 2025 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług na terenie Miasta i Gminy Przytyk w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung