2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opmaak, drukken, leveren en bedeling van het stadsmagazine 2026-2030
Beschreibung: Deze opdracht omvat het jaarlijks uitbrengen en verspreiden van zes edities (tweemaandelijks) van het stadsmagazine, één middenkatern met een update over de meerjarenplanning en één middenkatern met zomeractiviteiten, in alle brievenbussen van de stad. Het vermelde aantal edities en bijlagen is indicatief en kan tijdens de uitvoering van de opdracht nog worden aangepast in functie van de noden van de stad. Exclusiviteit: Deze overheidsopdracht verleent geen exclusiviteitsrecht in hoofde van de opdrachtnemer.
Interne Kennung: PPP005-2594/5248/2025/2594/jdc
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/2594/jdc_1