682031-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Szczekociny”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Szczekociny”.
BeschreibungI. 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Szczekociny.” 2. Zakres przedmiotu zamówienia: W zakresie zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli, współwłaścicieli, zarządców, użytkowników nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z terenu nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Szczekociny w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania w ramach powierzonego zadania. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 A do SWZ. II. Szacunkowa ilość odpadów w okresie trwania umowy (27 miesięcy): Minimalna szacunkowa ilość odpadów w okresie trwania umowy [Mg]: 1 Odpady komunalne niesegregowane (zmieszane), w tym popiół z palenisk domowych, odbierane z terenu nieruchomości - 2 398,28, 2 Odpady selektywnie zebrane odbierane z terenu nieruchomości- 1 806,98, 3 Odpady selektywnie zebrane odbierane z PSZOK - 155,25. Maksymalna ilość odpadów w okresie trwania umowy Mg: 1 Odpady komunalne niesegregowane (zmieszane), w tym popiół z palenisk domowych, odbierane z terenu nieruchomości - 2 997,84, 2 Odpady selektywnie zebrane odbierane z terenu nieruchomości- 2 258,72, 3 Odpady selektywnie zebrane odbierane z PSZOK - 194,06. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przesuwania wolumenu odpadów pomiędzy poszczególnymi asortymentami odpadów (tj. zmieszane, selektywne odpady komunalne odbierane z terenu nieruchomości i odbierane z PSZOK) w ramach umowy, w zakresie nie większym niż 10 % wolumenu odpadów określonego przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung510585-2025
Interne KennungRR.271.1.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Szczekociny.” 2. Zakres przedmiotu zamówienia: W zakresie zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli, współwłaścicieli, zarządców, użytkowników nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z terenu nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Szczekociny w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania w ramach powierzonego zadania. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 A do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZakres opcji obejmuje 25 % wolumenu odpadów, o którym mowa w OPZ. Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z zamówienia opcjonalnego (prawa opcji) uzależnione będzie od potrzeb Zamawiającego 2) termin, w ciągu którego Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji - w czasie trwania umowy, 3) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem - zamówieniem. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeżeli Zamawiający skorzystał częściowo z zamówień opcjonalnych), 4) Zamawiający może skorzystać z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części oraz jest uprawniony do zamawiania kilku usług w ramach zamówień opcjonalnych, których wielkość będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego, 5) Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i projektowanych postanowieniach umownych Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego