See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków II
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa leków II” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – formularzach cenowych. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny przedmiot: CPV 33600000-6 3. Przedmiot zamówienia obejmuje 24 niepodzielne pakiety na zakup leków oraz wyrobów farmaceutycznych, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 1 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 2 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Środki kontrastowe
Beschreibung: Pakiet nr 3 Środki kontrastowe - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 4 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 5 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 6 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Antybiotyki
Beschreibung: Pakiet nr 7 Antybiotyki - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 8 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 9 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Leki psychotropowe
Beschreibung: Pakiet nr 10 Leki psychotropowe - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 RIVAROXABAN
Beschreibung: Pakiet nr 11 RIVAROXABAN - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 12 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Filgrastimum
Beschreibung: Pakiet nr 13 Filgrastimum - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 14 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 15 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Hydrogen peroxide
Beschreibung: Pakiet nr 16 Hydrogen peroxide - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Wyrób medyczny -Paski do glukometrów
Beschreibung: Pakiet nr 17 Wyrób medyczny -Paski do glukometrów - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Wyrób medyczny -Woda do terapii inhalacyjnej
Beschreibung: Pakiet nr 18 Wyrób medyczny -Woda do terapii inhalacyjnej - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 19 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 Wapno sodowane
Beschreibung: Pakiet nr 20 Wapno sodowane - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 Wyroby medyczne na rany
Beschreibung: Pakiet nr 21Wyroby medyczne na rany - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 Preparaty przeciw odleżynom
Beschreibung: Pakiet nr 22 Preparaty przeciw odleżynom - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 Etanol 96% - SUROWIEC FARMACEUTYCZNY
Beschreibung: Pakiet nr 23 Etanol 96% - SUROWIEC FARMACEUTYCZNY - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 Leki różne
Beschreibung: Pakiet nr 24 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.