2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace NIS v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie, p.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS) a pořízení dlouhodobého důvěryhodného elektronického archivu (DEA) pro Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie. Předmět zakázky zahrnuje jak dodávku a implementaci systémů do informační struktury zadavatele, tak i předání potřebné dokumentace, předvedení funkčnosti a zaškolení obsluhy. Předmět zahrnuje rovněž poskytování servisní podpory po dobu 5 let. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž poskytnutí souvisejících služeb a vykonání souvisejících činností vybraným dodavatelem v rozsahu a za podmínek vymezených Zadávací dokumentací za účelem řádného splnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: CC/OŘ/ÚChR1/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Nemocniční informační systém (NIS)
Beschreibung: Předmět plnění této části veřejné zakázky zahrnuje modernizaci a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS) spočívající v elektronizaci procesů (např. v oblasti strukturované elektronické zdravotnické dokumentace, elektronizace vizity apod.), zavedení nových funkcí a podpory nových procesů v rámci nemocnice s možností jejich využití jak v nemocnici, tak i vzdáleně z jiných pracovišť. Modernizace NIS může být zajištěna: • rozšířením a úpravami stávajícího NIS Medicus NIS, ver 3.56 od společnosti CompuGroup Medical Česká republika nebo • dodávkou a implementací nového NIS, včetně zajištění migrace dat, integrace na stávající systémy a zajištění kontinuity provozu Dodávka HW není součástí této části veřejné zakázky, NIS bude instalován na HW zadavatele. Technická specifikace stávajících serverů pro NIS je následující: - 2x produkční RACK server, 16x slot 2,5“ SAS/SATA - 1x procesor 8 jader, 16 vláken, frekvence 3,6 GHz, Cache 64 MB, x86-64 kompatibilní, podpora virtualizační platformy Microsoft HYPER-V (Windows Server 2022) - Operační paměť 256 GB - Datové úložiště pro systém a virtualizační platformu – RAID1 2x SSD 960GB - Datové úložiště pro virtuální severy a data - RAID5+1 (5x SSD 3,2 TB) - 4x port 10G BASE-T (RJ-45).
Interne Kennung: CC/OŘ/ÚChR1/25-1
Haupteinstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Dlouhodobý důvěryhodný elektronický archiv (DEA)
Beschreibung: Předmět plnění této části veřejné zakázky zahrnuje pořízení dlouhodobého důvěryhodného elektronického archivu (DEA) do aplikační architektury nemocnice s cílem zajistit archivaci elektronické zdravotnické dokumentace a její řízenou skartaci dle platné legislativy ČR.
Interne Kennung: CC/OŘ/ÚChR1/25-2