See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakupy inwestycyjne w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026
Beschreibung: Zakupy inwestycyjne w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026 1) Część zamówienia nr 1 - Zakup maszyny inżynieryjnej wielofunkcyjnej (2 szt.) 2) Część zamówienia nr 2 - Zakup koparko-ładowarki samobieżnej z podwoziem kołowym wraz z osprzętem (1 szt.); 3) - Część zamówienia nr 3 - Zakup łodzi ratowniczej płaskodennej (1 szt.); 4) Część zamówienia nr 4 - Zakup cystern do dowożenia wody pitnej (2 szt.); 5) Część zamówienia nr 5 - Zakup pługu do odśnieżania (2 szt.);
Interne Kennung: RI.271.1.39.2025.ANGI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w niniejszym postępowaniu stosuje art. 138 ust. 2 pkt. 2 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger, 34521400 Rettungsboote, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 43313100 Schneepflüge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 Zakup maszyny inżynieryjnej wielofunkcyjnej 2 szt.
Beschreibung: „Zakupy inwestycyjne w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026” -zgodnie z swz
Interne Kennung: RI.271.39.2025.ANGI Część zamówienia nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2 Zakup koparko ładowarki samobieżnej z podwoziem kołowym wraz z osprzętem;
Interne Kennung: RI.271.39.2025.ANGI Część zamówienia nr 2
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 Zakup łodzi ratowniczej płaskodennej;
Interne Kennung: RI.271.39.2025.ANGI Część zamówienia nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34521400 Rettungsboote
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4 Zakup cystern do dowożenia wody pitnej 2 szt.
Interne Kennung: RI.271.39.2025.ANGI Część zamówienia nr 4
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
Los: LOT-0005
Titel: Część zamówienia nr 5 Zakup pługu do odśnieżania 2 szt.
Interne Kennung: RI.271.39.2025.ANGI Część zamówienia nr 5
Haupteinstufung (cpv): 43313100 Schneepflüge