2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová smlouva na nákup tramvajových kolejnic
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení s názvem „Dodávka tramvajových kolejnic“ je uzavření rámcové dohody podle § 131 a násl. zákona s jedním dodavatelem s následujícím předmětem plnění: Typ 1: tramvajová kolejnice žlábková se stojinou Typ 2: tramvajová kolejnice žlábková bez stojiny Typ 3: tramvajová kolejnice bezžlábková se stojinou. Následně budou po dobu účinnosti rámcové dohody realizovány dílčí veřejné zakázky, které bude objednatel zadávat v závislosti na jeho aktuální potřebě a/nebo disponibilitě potřebnými finančními prostředky. Na začátku plnění a poté vždy do 25. března každého kalendářního roku v době účinnosti rámcové dohody bude mezi objednatelem a dodavatelem dohodnut předpokládaný objem dodávky pro tento rok, tj. množství kolejnic, na které v tomto roce proběhne dílčí plnění veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung: 3414-2023
Interne Kennung: 1131-20/88/2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941300 Straßenbahnschienen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cenu za dílo je možno v průběhu plnění této veřejné zakázky překročit pouze v případě, že dojde ke změnám daňových právních předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové (fakturované) ceny (zejména v případě změny sazby daně z přidané hodnoty), nebo pokud zadavatel provede změnu závazku ze smlouvy v souladu s ustanoveními § 100 a § 222 zákona, tj. bude navýšena cena vlivem růstu inflace a tyto změny budou mít prokazatelný vliv na cenu díla. Zadavatel si ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1) zákona vyhrazuje pro případ nárůstu inflace možnost změny závazku tím způsobem, že se cena bez dalšího navyšuje o roční míru inflace vyjádřenou průměrným vývojem spotřebitelských cen, vyhlášenou Českým statistickým úřadem za uplynulý rok, a to v případě, že tato míra inflace přesáhne 3%. Změny v rámcové dohodě lze činit pouze formou písemného dodatku k této dohodě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem, a způsobem, který bude v souladu se zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona (Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku).