682238-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – ZAOPATRZENIE GMINY KŁOMNICE W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ W ROKU 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAOPATRZENIE GMINY KŁOMNICE W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ W ROKU 2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia przestrzeni publicznej Gmin oraz dla potrzeb obiektów Gmin w okresie 12 miesięcy począwszy od 01.01.2026 r. Wykaz punktów poboru energii w obydwu częściach wskazano w załączniku nr 2a i 2b do SWZ 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na dwie części: Część 1 – dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia przestrzeni publicznej Gminy Kłomnice. Wykaz punktów poboru energii wchodzących w skład tej części znajduje się w załączniku nr 2a do SWZ Część 2 – dostawa energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Gminy i jej jednostek organizacyjnych. Wykaz punktów poboru energii wchodzących w skład tej części znajduje się w załączniku nr 2b do SWZ
Interne KennungIZI-IZ.271.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Złożenie oferty odbywa się poprzez wypełnienie zdefiniowanego przez Zamawiającego w systemie - elektronicznego formularza ofertowego, dla każdej z części na którą jest składana oferta. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale X pkt 4 SWZ – Załącznik nr 3 do SWZ (także podmiotu udostępniającego zasoby, jeżeli dotyczy; w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia ww. dokument składa każdy z Wykonawców); 2) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (jeżeli dotyczy), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ; 3) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdziale XII pkt 5 SWZ (jeżeli dotyczy), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ; 4) dowód wniesienia wadium; 5) odpis lub informacja, o której mowa poniżej; 6) stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument, o którym mowa poniżej (jeżeli dotyczy). W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w zdaniu powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa powyżej, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby. 3. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami oceny ofert opisanymi w Rozdziale XIX SWZ. 4. Termin realizacji zamówienia wynosi 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Umowa w poszczególnych częściach będzie zawarta po rozstrzygnięciu postępowania z mocą obowiązująca od dnia 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia przestrzeni publicznej Gminy Kłomnice
Interne KennungIZI-IZ.271.14.2025 Część 1
LosLOT-0002
TitelDostawa energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Gminy i jej jednostek organizacyjnych
Interne KennungIZI-IZ.271.14.2025 Część 2