68227-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Wartung und -Reparatur – Podpora a rozvoj aplikace Quintiq včetně modulu Nákladový model
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora a rozvoj aplikace Quintiq včetně modulu Nákladový model
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb rozvoje a technické podpory software Quintiq, který je součástí systému PostNetControl (dále též „PNC“), který umožňuje optimalizaci tras balíkového doručování a podporu vlastního procesu doručování prostřednictvím aplikace na mobilních terminálech doručovatelů (PNC má z hlediska aplikačního software tři základní části, přičemž Quintiq je jednou z těchto základních částí a zahrnuje plánování, optimalizaci a dispečerské činnosti).Technická podpora je poskytována pro všechna depa, na kterých je systém PNC provozován, a to po dobu účinnosti smlouvy. Celkový počet dep se po dobu účinnosti smlouvy může měnit.
Vorherige Bekanntmachung44021-2022
Interne Kennung120220097
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001