See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Korpele w roku 2026
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Korpele w roku 2026
Interne Kennung: SA.270.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Dźwierzuty, Grzegrzółki, Kulka, Dębówko
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Dźwierzuty, Grzegrzółki, Kulka, Dębówko
Interne Kennung: Pakiet I - Leśnictwo Dźwierzuty, Grzegrzółki, Kulka, Dębówko
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Marksewo, Wykno
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Marksewo, Wykno
Interne Kennung: Pakiet II - leśnictwo Marksewo, Wykno
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III -Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Olszyny, Młyńsko
Beschreibung: Pakiet III -Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Olszyny, Młyńsko
Interne Kennung: Pakiet III - leśnictwo Olszyny, Młyńsko
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V -Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Korpele, Grom
Beschreibung: Pakiet V -Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Korpele, Grom
Interne Kennung: Pakiet V - leśnictwo Korpele, Grom
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet IV -Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Ułańsk, Jęcznik
Beschreibung: Pakiet IV -Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Ułańsk, Jęcznik
Interne Kennung: Pakiet IV - leśnictwo Ułańsk, Jęczniki