2. Verfahren
Verfahren
Titel: Partnerships Risicobeheerfonds Nederlandse gemeenten NV
Beschreibung: Opdrachtgever zoekt één of meerdere partners voor een gelijkwaardig samenwerkingsmodel. Hierbij voert de partner of voeren de partners activiteiten uit voor Opdrachtgever en adviseren ze Opdrachtgever. De exacte scope en functionele invulling van de uit te voeren activiteiten worden nader gespecificeerd in de Aanbestedingsstukken. 0,01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Complexe verzekeringsgerelateerde activiteiten en ondersteunende functies
Beschreibung: In dit perceel draait het om het uitvoeren van verzekeringstechnische activiteiten en ondersteunende functies. Denk bij de verzekeringstechnische activiteiten aan het afhandelen van complexe verzekeringsactiviteiten, zoals schade beoordeling, actuariaat, DNB rapportages en vermogensbeheer uitvoeren en het Risicobeheerfonds adviseren op beleidsvorming. Denk bij de ondersteunende functies aan het beheer betalingsverkeer, HR processen en facilitaire diensten. We zoeken een partner die een gecertificeerde verzekeraar is die de activiteiten efficiënt en klantgericht kan uitvoeren.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Digitale operationele verzekeringsprocessen
Beschreibung: Dit perceel richt zich op de operationele en technologische kant van het verzekeringsproces. Het gaat om het uitvoeren van operationele verzekeringsactiviteiten zoals polisbeheer, schade proces en het leveren en onderhouden van een (verzekeringen)platform, systemen en een portaal, die het werk in perceel I ondersteunen. Innovatie, betrouwbaarheid en gebruiksvriendelijkheid staan hierbij centraal. 0,01
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit