2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy dań gotowych i garmażerki do szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy dań gotowych i garmażerki do szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, dalej nazywanych Odbiorcami, odpowiadających jakościowo szczegółowym normom handlowym (branżowym) i ogólnej normie handlowej określonych w obowiązujących przepisach prawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia następowała: 1) z miejsca składowania/magazynowania produktów składających się na przedmiot zamówienia, posiadającego aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej dotyczącą zatwierdzenia zakładu/magazynu podlegającego urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie: a) jeżeli Wykonawca jest producentem, produkcji, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno-spożywczymi, albo b) jeżeli Wykonawca nie jest producentem, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno-spożywczymi; 2) przy użyciu co najmniej 4 (słownie: czterech) środków transportu, spełniających wymogi sanitarne, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia, udokumentowanych aktualnymi decyzjami lub zaświadczeniami lub opiniami wydanymi przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej dotyczących spełnienia przez środki transportu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w obrocie artykułami żywnościowymi w zakresie przystosowania do przewozu żywności; Zamawiający wymaga aby przedmiotowe dokumenty zawierały informację o numerze rejestracyjnym środków transportu, których dotyczą. 4. Zamawiający wymaga, aby produkty posiadały termin przydatności nie krótszy niż 3 (słownie: trzy) dni od terminu dostawy. 5. Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące dostawę legitymowały się aktualnym orzeczeniem lekarskim dla celów sanitarno-epidemiologicznych oraz posiadały czystą odzież ochronną. 6. Dostawy będą realizowane w dni robocze. 7. Dostawy do każdego z Odbiorców będą realizowane maksymalnie 2 razy w tygodniu 8. Zamawiający wymaga by zamówienie było realizowane na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: DBFO-XII-DAZ.4660.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia do kwoty nie większej niż 2 010 000,00 zł (słownie: dwa miliony dziesięć tysięcy złotych 00/100) brutto. 3. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na poszczególne produkty przy jednoczesnym zabezpieczeniu środków na cel związany z wykonaniem przedmiotu zamówienia. 4. Uruchomienie prawa opcji następuję automatycznie, gdy suma zleceń na dostawy dowolnego produktu będącego przedmiotem zamówienia przekroczy zapotrzebowanie na dany produkt wskazane w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 5. W trakcie obowiązywania Umowy, Zamawiający ma prawo do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji. 6. Prawo opcji uruchomiane jest jedynie w zakresie równym wartości produktów faktycznie dostarczonych przez Wykonawcę i odebranych przez Zamawiającego bez zastrzeżeń (wad) ponad zapotrzebowanie na te produkty wskazane w Formularzu cenowym Wykonawcy, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.