682478-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka dla Start-upów” i „Pożyczka” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka dla Start-upów” i „Pożyczka” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia Instrumentów Finansowych ,polegające w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonych przez PF Instrumentów Finansowych "Pożyczka" lub "Pożyczka dla start-upów", do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Małopolskiego, a Wykonawca Wkład Pośrednika Finansowego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w "Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka" stanowiącej załącznik nr [2a] do Istotnych Postanowień Umowy oraz w "Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka dla start-upów" stanowiącej załącznik nr [2b] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ (dalej: IPU).
Interne KennungDZZK/38/DIF/2018 cz. IX aneks nr 6
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Art des AuftragsDienstleistungen