682491-2025 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Osięciny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Osięciny
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Osięciny. OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA GMINY W KONTEKŚCIE ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW Liczba mieszkańców zamieszkałych (dane na podstawie złożonych deklaracji na dzień 30.09.2025 r.) wynosi 6253 osoby. Liczba wszystkich nieruchomości: 1836 szt. Liczba nieruchomości z kompostownikiem: 834 szt. Szacunkowa liczba odpadów komunalnych 2150 Mg - odpady zmieszane 20 03 01 – 850 Mg - opakowania z tworzyw sztucznych 15 01 02 – 200 Mg - opakowania ze szkła 15 01 07 - 140 Mg - opakowania z papieru i tektury 15 01 01 – 80 Mg - odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 – 300 Mg - odpady kuchenne ulegające biodegradacji 20 01 08 - 150 Mg - odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach 20 01 99 - 430 Mg Szacunkowa liczba pozostałych odpadów do odbioru z PSZOK – 150 Mg - zużyte opony 16 01 03 - 12 Mg - odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek remontów 17 01 01 - 10 Mg - szkło 17 02 02 - 10 Mg - tworzywa sztuczne 17 02 03 – 10 Mg - urządzenia zawierające freon - 20 01 23* - 5 Mg - odzież 20 01 10 -10,9 Mg - tekstylia 20 01 11 – 5 Mg - leki inne niż wymienione w 20 01 31 20 01 32 – 0,10 Mg - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne 20 01 36 - 5 Mg - odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 - 25 Mg - odpady wielogabarytowe 20 03 07 - 45 Mg - odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach 20 01 99 - 12 Mg UWAGA! Zamawiający nie zapewnia realizacji zamówienia w podanych powyżej ilościach, stanowią one przybliżone dane poglądowe. W dniu podpisania umowy Wykonawca otrzyma od Zamawiającego szczegółowy wykaz właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z których odbierane będą stałe odpady komunalne.
Interne Kennung271.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 300 Tonnen