2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ex ante publicatie voornemen tot gunning zonder voorafgaande bekendmaking Safe Exam Software Schoolyear
Beschreibung: De UM is voornemens om de aanschaf van de Safe Exam Software enkelvoudig onderhands te gunnen aan de firma Schoolyear BV Voor gedetailleerde informatie zie bijlage. Indien u zich tegen de voorgenomen contractering wenst te verzetten, dient een kort gedingprocedure aanhangig te worden gemaakt bij de rechtbank Limburg locatie Maastricht binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging op straffe van verval van recht de geldigheid en/of uitvoering van deze voorgenomen overeenkomst aan te tasten. In het belang van een snelle en goede voortgang wordt u verzocht de UM op de hoogte te stellen van het gebruik van een rechtsmiddel, bij voorkeur door een concept dagvaarding te sturen binnen tien (10) kalenderdagen na verzending van de kennisgeving via hans.schnock@maastrichtuniversity.nl.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000