682578-2025 - Wettbewerb
Polen – Antivirensoftwarepaket – Rozszerzenie oraz przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT lub nabycie innego równoważnego oprogramowania antywirusowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozszerzenie oraz przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT lub nabycie innego równoważnego oprogramowania antywirusowego
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest rozszerzenie funkcjonalności posiadanego oprogramowania antywirusowego wraz z przedłużeniem jego licencji. 2. Zamawiający korzysta z oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT On-Prem (serwer) w wersji 12.1 (12.1.272.0) oraz ESET Endpoint Antivirus + ESET Server Security, z licencją na 700 jednostek/stanowisk. Aktualna licencja ważna jest do dnia 18.11.2025 r. 3. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest rozszerzyć funkcjonalności oprogramowania do wersji PROTECT Elite oraz przedłużyć czas trwania licencji o okres 36 miesięcy od dnia zakończenia obecnej licencji oraz zwiększyć wolumen do 800 jednostek/stanowisk. 4. Wykonawca zapewni wsparcie przy wdrożeniu oprogramowania, które realizowane będzie w formie zdalnej lub stacjonarnej, zgodnie z ustaleniami Stron.5. Wykonawca zapewni również asystę powdrożeniową w wymiarze co najmniej 20 godzin zegarowych, które realizowane będzie w formie zdalnej lub stacjonarnej, zgodnie z ustaleniami Stron.7. Dopuszcza się zaoferowanie oprogramowania równoważnego, które spełnia kryteria równoważności opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 8. Oprogramowanie i licencje muszą pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta przeznaczonego na teren Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich.
Interne KennungZSM/ZP/35/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający skraca termin składania ofert ze względu na charakter zamówienia, który wymaga zachowania ciągłości zabezpieczenia antywirusowego Szpitala.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest rozszerzenie funkcjonalności posiadanego oprogramowania antywirusowego wraz z przedłużeniem jego licencji. 2. Zamawiający korzysta z oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT On-Prem (serwer) w wersji 12.1 (12.1.272.0) oraz ESET Endpoint Antivirus + ESET Server Security, z licencją na 700 jednostek/stanowisk. Aktualna licencja ważna jest do dnia 18.11.2025 r.3. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest rozszerzyć funkcjonalności oprogramowania do wersji PROTECT Elite oraz przedłużyć czas trwania licencji o okres 36 miesięcy od dnia zakończenia obecnej licencji oraz zwiększyć wolumen do 800 jednostek/stanowisk. 4. Wykonawca zapewni wsparcie przy wdrożeniu oprogramowania, które realizowane będzie w formie zdalnej lub stacjonarnej, zgodnie z ustaleniami Stron. Przez „wsparcie przy wdrożeniu oprogramowania” należy rozumieć pomoc w przeprowadzeniu wszystkich czynności niezbędnych do prawidłowego uruchomienia, konfiguracji i funkcjonowania oprogramowania zgodnie z wymaganiami niniejszego zamówieniem. 5. Wykonawca zapewni również asystę powdrożeniową w wymiarze co najmniej 20 godzin zegarowych, które realizowane będzie w formie zdalnej lub stacjonarnej, zgodnie z ustaleniami Stron. Poprzez „asystę powdrożeniową” Zamawiający rozumie konsultacje oraz asystę techniczną w zakresie rekonfiguracji, modernizacji, optymalizacji i dostosowania modułów, reguł, polityk oraz zadań. Asysta ta obejmuje również doradztwo w zakresie najlepszych praktyk eksploatacyjnych oraz pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu. Czas wsparcia będzie ewidencjonowany w rzeczywistym wymiarze (z dokładnością do 15 minut). Wsparcie będzie udzielone na okres 60 dni od daty obowiązywania nowych licencji tj. 19.11.2025 r. 6. Dodatkowo Wykonawca w ramach przedmiotu umowy przeprowadzi szkolenie personelu Zamawiającego (10 osób) w wymiarze niezbędnym do przedstawienia działania funkcjonalności oprogramowania, wynikających z rozszerzenia wersji lub zaoferowania nowego programu antywirusowego oraz zapewnienie wsparcia wdrożeniowego (minimum 20 h). 7. Dopuszcza się zaoferowanie oprogramowania równoważnego, które spełnia kryteria równoważności opisane w załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia, dalej w treści: OPZ). W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego należy wykonać usługę migracji posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania do oferowanego rozwiązania, a także przeprowadzić szkolenie personelu Zamawiającego w wymiarze minimum 3 dni roboczych dla 10 osób. 8. Oprogramowanie i licencje muszą pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta przeznaczonego na teren Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich.
Interne KennungRozszerzenie oraz przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego