2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Brandstoffen
Beschreibung: Levering van diverse brandstoffen voor de gemeentelijke voertuigen van de gemeente Rhenen De geraamde waarde voor de dienstverlening voor de raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen bedraagt € 310.000,00 exclusief BTW. De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden, voordat de looptijd van de Raamovereenkomst is verstreken
Interne Kennung: TN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Brandstoffen
Beschreibung: Levering van brandstoffen aan gemeentelijke voertuigen van de gemeente Rhenen Zie basisleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie basisleidraad