2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktivní prvky datové sítě
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka aktivních prvků (rozšíření) datové sítě zadavatele pro potřeby výpočetního clusteru OP JAK CLARA.
Vorherige Bekanntmachung: 32611-2017
Interne Kennung: 186/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zadání zakázky v dynamickém nákupním systému v souladu s § 141 zákona č. 134/2016 Sb.: Název dynamického nákupního systému: DNS pro ICT pro FNUSA Evidenční číslo ve VVZ: Z2017-032611 Evidenční číslo zadavatele: 32/2017 Zakázka - DNS dle § 141 zákona: Název veřejné zakázky: Aktivní prvky datové sítě Evidenční číslo zadavatele: 186/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0003