2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego Gminie Miejskiej Słupca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 6 000 000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek. Dla obliczenia ceny w celu porównywalności ofert należy przyjąć, iż uruchomienie kredytu nastąpi jednorazowo niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do dnia 19.12.2025 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.