2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup w formie leasingu fabrycznie nowej śmieciarki z zabudową dwukomorową.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki fabrycznie nowego pojazdu - śmieciarki z zabudową dwukomorową - rok prod. nie wcześniej niż 2025. 2. Szczegółowe dane techniczne i wymagania zawarte są w rozdz. IV SWZ. 3. Wykonawca zapewni udzielenie pełnej gwarancji jakości na cały przedmiot zamówienia (tj. podwozie oraz zabudowę) na okres min. 24 miesięcy. 4. Pojazd i zabudowa nie mogą być prototypami, muszą pochodzić z produkcji seryjnej. 5. Pojazd zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. Adres: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich Sp. z o.o. ul. Spacerowa 145, 26-200 Końskie. 6. Wykonawca zapewni szkolenie w zakresie obsługi i eksploatacji pojazdu 4 – 6 wyznaczonym pracownikom Zamawiającego oraz wystawi zaświadczenia o ukończeniu przeszkolenia. 7. Dokumentem stwierdzającym prawidłowe wykonanie dostawy przedmiotu zamówienia będzie podpisany przez Strony bez zastrzeżeń protokół odbioru. 8. Warunki finansowania - szczegółowo opisane w rozdz. IV - OPZ: 1) Zamawiający określa, jako wiążący sposób finansowania leasing operacyjny z opcją wykupu w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. 2025 poz. 278 t.j.). 2) Czas trwania umowy leasingu 60 miesięcy. 3) Wykonawca będzie zobowiązany do przedstawienia 59 miesięcznych rat leasingowych przy uwzględnieniu opłaty wstępnej w wysokości 40 % wartości przedmiotu zamówienia netto oraz kwoty wykupu pojazdu będących przedmiotem zamówienia w wysokości 10 % jego wartości netto. 4) Oprocentowanie zmienne - część odsetkowa raty bieżącej ulegnie obniżeniu w przypadku spadku WIBOR 1M lub podwyższeniu w przypadku jego wzrostu.
Interne Kennung: DFAiK.26.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 4. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 5. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 6. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia o jakim mowa w pkt 22, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. 7. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia o którym mowa w pkt 22, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej: a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (i przekazuje się jako załącznik), lub b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”). 8. Formaty plików wykorzystywanych przez wykonawców powinny być zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz.U. 2024 poz.773). 9.Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1913), wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 10. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 11. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB. 12. Szczegółowe informacje dot. komunikacji elektronicznej zostały podane w rozdz. VIII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki fabrycznie nowego pojazdu - śmieciarki z zabudową dwukomorową. Rok produkcji nie wcześniej niż 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdz. IV SSW - OPZ.