2. Verfahren
Verfahren
Titel: 86.2025 Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 części, osobno oceniane, tj.: Część 1: Reaktor (syntezator) mikrofalowy Część 2: Wirówka na probówki o pojemności 1,5-2,0 ml Część 3: Mini-wirówka na probówki typu Eppendorf – 9 szt. Część 4: Aparat do elektroforezy horyzontalnej białek i kwasów nukleinowych 3. Zamówienie realizowane będzie w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent „D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D3.1.1 „Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu”, umowa nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0072/24-00 pn.: „Nowe pochodne 4,6-dimetylo-2-sulfanylopirydyno-3-karboksyamidu o aktywności cytotoksycznej i immunomodulującej wspomagane elektroporacją w terapiach onkologicznych. Akronim: Onko-SPARK" - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Numer projektu: KPOD.07.07-IW.07-0072/24. 4. Miejscem dostawy jest Katedra i Zakład Biologii Molekularnej i Komórkowej UMW, ul. Borowska 211A, 50-556 Wrocław, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. 5. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1-4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 538480-2025
Interne Kennung: AZP.260.86.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Reaktor (syntezator) mikrofalowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 1 jest reaktor (syntezator) mikrofalowy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.86.2025.PN część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wirówka na probówki o pojemności 1,5-2,0 ml
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 2 jest wirówka na probówki o pojemności 1,5-2,0 ml. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.86.2025.PN część 2
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część 3:Mini-wirówka na probówki typu Eppendorf – 9 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 3 jest Mini-wirówka na probówki typu Eppendorf - 9 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.86.2025.PN część 3
Los: LOT-0004
Titel: Aparat do elektroforezy horyzontalnej białek i kwasów nukleinowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 4 jest Aparat do elektroforezy horyzontalnej białek i kwasów nukleinowych 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.86.2025.PN część 4