682774-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Zakup i dostawa artykułów spożywczych na rok 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa artykułów spożywczych na rok 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa różnych produktów spożywczych dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Titelwarzywa i owoce
Beschreibungwarzywa i owoce
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Optionen
Beschreibung der Optionen8. Informacja o opcjach – dotyczy wszystkich części tj. od nr 1 do 18 1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, do wysokości 150% zamówienia podstawowego, określonego w załączniku nr …. (odpowiednio dla części) Formularz cenowy. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadkach konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania w artykuły spożywcze. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym na piśmie z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. 4) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 5) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 9. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane (zgodnie z art. 257 ustawy Pzp). Możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
LosLOT-0002
Titeljaja
Beschreibungjaja
LosLOT-0003
Titelryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Beschreibungryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
LosLOT-0004
Titeloleje i tłuszczów roślinnych
Beschreibungoleje i tłuszczów roślinnych
Haupteinstufung (cpv): 15411000 Tierische oder pflanzliche Öle
LosLOT-0005
Titelsosy, zupy, przyprawy przetworzone
Beschreibungsosy, zupy, przyprawy przetworzone
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
LosLOT-0006
Titelkawa i herbata
Beschreibungkawa i herbata
LosLOT-0007
Titelprodukty mleczne i przetwory mleczarskie
Beschreibungprodukty mleczne i przetwory mleczarskie
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0008
Titelpieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibungpieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0009
Titelprodukty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Beschreibungprodukty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
LosLOT-0010
Titelprodukty głęboko mrożone (sous-vide)
Beschreibungprodukty głęboko mrożone (sous-vide)
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
LosLOT-0011
Titelprodukty głęboko mrożone
Beschreibungprodukty głęboko mrożone
Beschreibung der Optionen1. Informacja o opcjach – dotyczy wszystkich części tj. od nr 1 do 18 1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, do wysokości 150% zamówienia podstawowego, określonego w załączniku nr …. (odpowiednio dla części) Formularz cenowy. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadkach konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania w artykuły spożywcze. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym na piśmie z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. 4) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 5) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 9. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane (zgodnie z art. 257 ustawy Pzp). Możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
LosLOT-0012
Titelmięso drobiowe
Beschreibungmięso drobiowe
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
LosLOT-0013
Titelprodukty garmażeryjne chłodzone
Beschreibungprodukty garmażeryjne chłodzone
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
LosLOT-0014
Titelmiód
Beschreibungmiód
Haupteinstufung (cpv): 15831600 Honig
LosLOT-0015
Titelnapoje bezalkoholowe
Beschreibungnapoje bezalkoholowe
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
LosLOT-0016
Titeldania instant
Beschreibungdania instant
LosLOT-0017
Titelprodukty wegetariańskie
Beschreibungprodukty wegetariańskie
Haupteinstufung (cpv): 15894100 Vegetarische Mahlzeiten
LosLOT-0018
Titelkarma dla zwierząt domowych
Beschreibungkarma dla zwierząt domowych
Haupteinstufung (cpv): 15713000 Haustierfutter