2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Kap en herplant bomen
Beschreibung: De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen ziet toe op het komen tot een nieuwe Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de kap en herplant van bomen en bijhorende werkzaamheden. Hiermee wordt de kwaliteit en kwantiteit van het bomenareaal in Tilburg op orde gehouden en waar mogelijk verbeterd. Aanbestedende dienst raamt de Opdracht voor de gehele looptijd (initieel 4 jaar en optioneel 2 x 2 jaar) op € 25.200.000,00. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Zie tevens de inhoudelijke aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2025/042/DW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 77211300 Rodung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee (2) optionele verlengingen, van ieder twee (2) jaar.