See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach Krajowego Planu Odbudowy: Zad. 1-Zad. 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach Krajowego Planu Odbudowy: Zad. 1 – Modyfikacja systemu PACS i zaimplementowania kompleksowego rozwiązania do zarządzania opisywaniem badań radiologicznych zintegrowanego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia Zad. 2 – Dostawa i wdrożenie systemu centralnego monitorowania pacjenta Zad. 3 – Dostawa mobilnych stacji roboczych do systemu HIS Zad. 4 – Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty oraz monitorowanie i raportowanie indeksowania dokumentów Zad. 5 – Integracja z Centrum e-Zdrowia - karta leczenia - Ucyfrowienie +indeksacja Zad. 6 – Rozbudowa AMMS AI dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ- Platformą Usług Inteligentnych Zad. 7 – Wdrożenie oprogramowania AMMS - Elektroniczna ankieta udarowa oraz Elektroniczna ankieta endoprotezoplastyki Zad. 8 – Rozbudowa sieci wifi Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 8. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 8 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki: 2b, 4, 3a-3h, 5 do SWZ. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w ramach Dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72253200 Systemunterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. 1 – Modyfikacja systemu PACS i zaimplementowania kompleksowego rozwiązania do zarządzania opisywaniem badań radiologicznych zintegrowanego z Platformą Usług
Beschreibung: 3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 13. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM CENA waga: 60 % W odniesieniu do zadań: 1,4,5,6,7,8 KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 40 % W odniesieniu do zadania 3 KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 40 % W odniesieniu do zadania 2 KRYTERIUM JAKOŚĆ waga: 40 % (Bn)
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zad. 2 – Dostawa i wdrożenie systemu centralnego monitorowania pacjenta
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zad. 3 – Dostawa mobilnych stacji roboczych do systemu HIS
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 3
Los: LOT-0004
Titel: Zad. 4 – Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty oraz monitorowanie i raportowanie indeksowania dokumentów
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 4
Los: LOT-0005
Titel: Zad. 5 – Integracja z Centrum e-Zdrowia - karta leczenia - Ucyfrowienie +indeksacja
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 5
Los: LOT-0006
Titel: Zad. 6 – Rozbudowa AMMS AI dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ- Platformą Usług Inteligentnych
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 6
Los: LOT-0007
Titel: Zad. 7 – Wdrożenie oprogramowania AMMS - Elektroniczna ankieta udarowa oraz Elektroniczna ankieta endoprotezoplastyki
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 7
Los: LOT-0008
Titel: Zad. 8 – Rozbudowa sieci wifi
Interne Kennung: DZ.3321.186.2025 zad. 8