See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Konieczno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Konieczno. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 Wskazane w nim parametry, należy traktować jako minimalny poziom wymagań
Vorherige Bekanntmachung: 541653-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001