See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klant Contact Systeem ESA-X
Beschreibung: 1. Het leveren van licenties voor een KCS; 2. Het hosten van het KCS; 3. Het implementeren van het KCS binnen X; 4. Het onderhouden en ondersteunen van het KCS tijdens de looptijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: V2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000